Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pvp'si ko gibi bir mmorpg

256

Öne çıkan mesajlar

Niye aşağılıyosunuz arkadaşlar insanları,bırakın ne oynarlarsa oynasınlar,gerek varmı ko oynayan adam maldır beyinsizdir eziktir lamerdir falan.
Halflife da her kafede oynanıyor kötü bir oyunmu?

Ko o kadar kötü bir oyun değil,hele mmo ya yeni başlayan bir insan için gayet iyi bile denebilir,uo ile ko yu karşılaştırmıycam ama uo ya ilk başladığınız zamanı hatırlayın(çoğunuzun uo ile başladığını varsayarak söylüyorum) uo nasıl süper über bir oyun gibi geliyorsa(evet öyleydi tamam) ko oynayanlarada öyle geliyor.

Kaldıki internetin her eve girmesiyle 10 yaşındaki çocuklarla aynı oyunları oynayacağız yakında(30 yaşında oyun oynamaya devam ettiğimizi varsayıyorum).

Gene kaldıki böyle tipler her oyunda olacak,6 ay önce gw de bir Türk,trade kanalında Türkçe küfür ediyordu.Kaldıki bknz ben ve eve Türkish kanalındaki lamerliklerim.
Yani mümkün böyle şeyler,yıkıcı değil yapıcı olalım =)

Zevk bu.Oyunların kralı briç tir ama herkes kahvede okey oynar.
Ben koda muhabbetten ortamdan da zevk aldım,harcadığım zamana acımıyorum çünkü bende eğlenmiştim vakit geçirmiştim.sadece oyun kalitesi olarak bakmak yanlış olur.

7-8 ay oynadığım bir oyuna saygı amaçlı yazdım,yoksa çokta tınn.
Sonuç olarak herkes anasının karnından elit mmocu doğmuyor.Arkadaş Pvp si ko ya benzeyen bir oyun sormuş,varsa sizce ona benzeyen o arkadaşın hoşlanabileceği bir oyun,söylersiniz gibime geliyor.

Hem lamerlik sadece aga pls party pls demek değil,bak bende lamerim,eve ye ayda 15 dolar veriyorum ama 2gündür mount&blade cracki ariyorum,vallahi lamerim yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

m&b ye crack araman lamerlik eve e ayda 15 veriosan üşemnme bi 7.99 ver mb e. isteyenler artık www.martialheroes.com a gelsin asya yapımı tantra benzeri ben bugun yüklüorum bakalım nolacak. (oyun analdıgım kadarıyla ko ların anlamayacagı kadar karışık o yüzden gelmezler inşallah)

ps: ko cular yüzünden silkroad, flyff ve goonzu yu simdiden bıraktım.
Sosyal ağlarda paylaş

@Reflective demekki o bahsettiğin 14+ insanlar oyundan anlamıyor. 1998 yılının oyununu hayatlarının amacı yapan insanlardan böyle yanıtlar gelir zaten. Grafikler süper demişsiniz. Siz daha Online oyun tanımamışsınız. Paralı olduğu için yüzüne bile bakmadığınız oyunlar varki eğer onları görseydiniz KO nun oyun olmadığını anlarsınız. Elbette yeterli konfigürasyonu olmayanlar veya Online oyunlara para veremiycek insanlar olabilir ama " Ko mükemmel bir oyun" demeyin lütfen.

[ Mesaj 12 Mart 2006, Pazar - 16:49 tarihinde, Utterable tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ben hayatımda sadece KO oynayanları ve tikkyleri aşalarım.

Hak ediyorlar çünkü.

edit: Bunu ekleme gereği duydum her ne kadar yukarı da yazmış olsam da.

Ben tüm KO oynayanlar eziktir diyiyorum ama hepsi eziktir demiyorum.

Dediğim gibi izlerken zevk aldığım harika KO oyuncuları var onlara sonuna dek saygım var.Ama geriye kalan kafeci salaklara 1 nebze olsun saygı , saygıyı bırak dinleme tahammulum yok

[ Mesaj 12 Mart 2006, Pazar - 17:23 tarihinde, DarKRideR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bigün işlemcim yanmıştı, işlerimi ayarlamak için cafeye gitmem gerekti. Cafe de 10 yaşındaki çocuklar Ko yu oynuyorlardı. Annihalition diye bir clan vardı sanırım tam hatırlamıyorum. Söyleyemiyorlar ya, clana "A' lar" diye hitap ediyorlardı. Çok gülüyordum. "Olm A' lar pelerin almış" fln. Çok gülmüştüm. Hatta şimdi lol. ;) sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi türk playerları cok kalitesiz.Herkez üzerine alınmasın lafın kime gittiğini biliyor herkez :)

Insanların keyfini kaçırır heryerde türkler.

Birde benim anlamadığım kendisi adamın yaratığını calar reskill ceker falan güler eğlenir zuhauzhauzha yazar.Kendisine yapıldımıda ana avrat bacı dümdüz gider.Bunlarda ayrı bi komik ya :)

her küfüründe O rly çakcan kafasına salağın.
Sosyal ağlarda paylaş

Wow pvp sistemi bence su an piyasada ki butun oyunlardan guzel hem oynanabilirlik olsun hem çeşitlilik olsun ama oyunda bi gram adam gibi action yok outdoor pvp videoları ile büyüyüp oyunda adam gibi char yapınca indoor karambol pvpleriyle yüzleşince dumur olmuştum açıkcası , her zaman dile getirdiğim gibi wow oynanıcak bi oyun deil ama şuan için daha iisi de yok .
Sosyal ağlarda paylaş

UO bir efsanedir daha iyisi yapılamaz , üstüne oyun çıkmamıştır :)

Ama eskiyor o da malesef.

Ama diyiyorum gene 1997 işte 9 senelik oyun hala Dünya üzerinde kayıtlı-kayıtsız , sphere-runuo olarak hala 3 milyondan fazla kişi oynuyor ki bu UO 'nun nasıl bir efsane olduğunu gösterir.

UO Ezik diyenin alnını karışlarım :)=
Sosyal ağlarda paylaş

bende free paralı bi çok mmo gördüm-oynadım ama rahatlıkla diyebilirim ki uo daki genişlik hiçbir oyunda yok. hala uo'dan iyi olan bir mmo yapılamadı.
arasıra düşünüyorum yazın osi'de oynamaya başlasam mı diye...

[ Mesaj 19 Mart 2006, Pazar - 13:58 tarihinde, senko tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...