Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SW evrenindekilerin Midi-Chlorian Sayıları..

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

sw hakkında okuyabileceğim klasik seri falan dışında hangi kitaplar var

konuyla lakasız oldu biliyorum ama teopic açacağıma buraya sorayım daha iyi olur dedim

yani geniş bilgi sahibi olmak için sw evreni hakkında,hangi kitapları okumamı tavsiye edersiniz?[hline]Nasıl yapılmalı ölüm ayini?...
Bu ağıt nasıl söylenmeli?...
Bu genç yaşta ölen,
En sevdiğim insan için

E Buyrun...
Sosyal ağlarda paylaş

walla star wars u sırf millet lightsaber çarpıştırıp elektronik bir cızırtı çıkarıyor ya da x-wingler klasik uzay savaşı yapıyor diye sevmiyorum ben.. içeriği güzel, hikayesi güzel, anlatmak istediği şeyler güzel..
sonuçta insan okuyacak, oyalanacak ve onun tüm detaylarını arayacak birşey istiyor yani dragonlance, star wars ya da ravenloft gibi.. 'gençlik' eğer kitap okumasaydı yada sinemaya gitmeseydi ya da bu tarz bişey, 'gençlik'in çoğu her gün okul önünde karizma olsun diye sigara içen tiplerden oluşurdu.. farklılığı zaten hayal gücünü böylesine genişleten kitaplar oluşturuyor..

bu arada jar jar binks'in midi-chlorian sayısı 500 kadar olsa gerek ehe :)
quigon aslında 11.000 fln olması gerekiyor..[hline]Share your Wisdom...
There is no Emotion, there is Peace.
There is no Ignorance, there is Knowledge.
There is no Passion, there is Serenity.
There is no Chaos, there is Harmony.
There is no Death, there is the Force.

[Bu mesaj Mace_Windu tarafından 19 Eylül 2002 18:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
said:
Berk, 17 September 2002 01:05 tarihinde demiş ki:
Kyle Katarn?
ben de bunu merak ettim jk3 oynadıktan sonra
adam güç jeneratörü gibi[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

(bkz: bilgisayar oyunları bölümüne bakmayan, ne zaman çıktı zihniyeti)[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

jk3 e laf yok oyle 3 comba felandanda ıbaret degıl oyun herıfler okuz gıbı texture kasmış her gezegene nerdeyse ve benim omrumde oynadıgım en ıyı ışın kılıcı oyunuydu. kılıc duellosu jk2 de saçmaydı vur vur kes bunda gercekten kılıclar tokuşuyor ve adamı kılıçsız yakalarsan bır defada kesebılıyorsun armoru yoksa jk 2 de hayaldi bu

jar jar ın midi chlorianlarına gelince bence anakin i gecer adam neden cunki SW deki en nefret edılen karakter oldu aynı zamandada herif tek başına galaktik savaş başlattı nerdeyse[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

Öküz gib texture kasmış olabilir Single Player'ı da gsl olabilir ama Multisi için aynı şeyi diyemiceğim oyun git adamın yanına sağ tuşa basılı tut sola tuşa bas kes olmuş ya da herkes birbirine tekme atarak öldürceq:)Göz boyamaq için efektleri abartmışlar kılıçsız adamı da yakalamaq biraz zor teq tusla eline gelidği için bi de yerdeki adamı bir kerede öldürme hareketi eklemişler ama yerdeki adam 1 sn de kalkakabiliyor yani hareketi yapana kdr bir kaç defa kalkabiliyorsun ee nne anlamı kaldı bot kesmeq için mi koyuldu bu hareket

Galaktik savaş başlatma ile midi chlorian'ın ne alakası war onu anlamadım[hline]MKC

[Bu mesaj Bonus tarafından 06 September 2003 18:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla adamı yere dusurup oldurme tam tersı mantıklı olmuş yere düşürdügün adam Jedi cunki ve yerden force ıle kalkıyor o hareket daha cok stormtrooperlarda işe yarar veya force olmayan düşmanlarda oyle bir jedi yi hele hele gercek bır oyuncuyu bır defada oldurmemek mantıklı olmuş ben multıde baya oynadım acıkcası cok zevklıydı tabı ortada grıp ıle veya push ıle adam dograyan cok adam vardı ama harbıden oynıyan adam bulunca cok zevklı mesela bir adam gordum herıf her seferınde saberstaff kata ile acrobatık harıketlerı aynı anda kullanıp ortada oyuncu bırakmıyordu başka bır adampull ıle ışın kılıcını alıyordu ole kalıyordun savunmasız[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

bu yazdıklarınızın hiçbirini iyi oynayan bir oyuncuya yapamazsınız, gülerler adama.[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...