Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vice city..

swiftbew

Öne çıkan mesajlar

Benim üç sorum var:

1. oyunda taxi ile 100 müşteri taşırsak taxileri zıplatma açılıo acaba 200 müşteri filan taşıyınca başka bişeyler daha açılıo mu? (denemeye üşeniom çünkü artık çok rutinleşti)
2. itfaiye ile 12. level e ulaşınca fireproof oldun filan dio bunun daha ilerisi var mı en son 18. lvl de sıkıldım bıraktım
3. vigilante de itfaiye deki fireproof gibi bi ünvan yada ödül hangi lvl de kazanılıo
Sosyal ağlarda paylaş

vice city konusu açılmışken benimde sorum olacak
malibudaki adamı hapisten kurtarma görevini nasıl geçebilirim paso polisler öldürüyor adamı kaçırırken
ve malibu görevlerini tamamladıktan sonra yeni görev açılıyormu?
ben tüm görevleri bitirdim sanırım
sadece binalardaki görevler kaldı yani başka görev yok ortalıkta
malibu görevi falan kaldı sadece
bide yarışlar falan var işte
başka görev açılacakmı malibuyu bitirince?
Sosyal ağlarda paylaş

Dikkat bundan sonrası spoiler olacaktır , oyunun sonunu öğrenmek istemeyenler okumasın!!!

evet eagleyecım malibudan sonrada görevler var malibuda banka soygunu için yanına aldığın adamlardan birinin (Phil) görevlerini bitiriyorsun önce.sonra Sonny Forelli işleri eline almak için adamlarıyla Vice citye geliyor onu öldürüyorsun işte o zaman oyunun hikaye kısmı bitiyor.yarışlar için verebileceğim birtek tavsiye var.garaj görevini bitirin ve Hot Ring Racerı almadan yarışlara başlamayın.ben HRR'ı aldıktan sonra başladım yarışları yapmaya ve hepsini bir denemede geçtim.[hline]PUMA the Flying Kefal!!!(given by BabacumMostors)

Mutlaka sonuna kadar okuyun ve kopun bana dua edeceksiniz...

[Bu mesaj PUMA tarafından 29 August 2003 22:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben garajda önce rocket launcher ile yarışları bitirmiştim(sentinel ile eheh) sonra hedaye arabaları açtım.Bence hedayelerden hot ring ile sandking dışındakiler yani alt kattaki deluxo ile sabre turbo beş para etmez ;)[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

kendi sorduğuma cevap vereyim bare bi pizza moturu ile bi pizzacı görevi var onunla life ımı 150 yi çıkarmıştım vigilante de 12. lvl yapınca armor 150 yi çıkıo ama soora kastım 25. lvl yaptım başka bişey çıkmıo
ama adamlar harbi ii oyun yapmışlar heryerinde bi görev bişeyler çıkıo daha oyunun %65 indeyim ama yapmadığım bi unique stunt jumps var bi de 70 tane hidden packages kaldı onun dışında pek bi şey yok gibi görünüo ama demek ki neler var
Sosyal ağlarda paylaş

höt sabre turbo nasıl beş para etmez sürmekten en çok zevk aldığım araç benim, americaan muscle diye bağırıyorum sürerken o derece :P nette faq lervar onlarda yazıyo viglante bitirirsen ne olur pizza bitirirsen ne olur hepsi yazıyo[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...