Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Jedi Knight:Jedi Acedemy

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

olm uyumuşunuz siz..jk3 1 aydır piyasada..tabi beta versiyonu..normal versiyonu kasımda çıkacak deniyor..betada singleplayer bölümü tam çalışıyopr ama mp bölümünde eksik var baya..öte yandan single player save bugı var..ama çok öenmli olmuyor..

16mb bir ekran kartıyla bile çalışıyor..yani ben labtopta oynadım labtopın özellikler:
1000mhz celeron
16mb boktan bir ekran kartı
128 ddr ram
20gb hdd

yani bööle bi sistemde çalıştığına göre her sistemde çalışır..bu arada oyunun motoru quake 3 ama jk2den daha fazla geliştirilmiş durumda..[hline]Yaşa Urza Yaşa..You Are The Chosen One
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gilean, 31 August 2003 14:27 tarihinde demiş ki:
olm uyumuşunuz siz..jk3 1 aydır piyasada..[hline]Yaşa Urza Yaşa..You Are The Chosen One

jk3 ne ya? adı oyle degıl add-on olarak cıkartııp sonra vazgecıldıgı ıcın degıl.. demeyın oyle 3 kyle katarn lı olur gene ınsll...
bu arada ben harbıden ısınamadım oyuna allahın çemişi ile oynuyoruz ya... yok onceden lıght saber yapmısta vırvırda cırcır... hele oyunun menusu arayuzu fln hıc hosuma gıtmedı neden bılmem..[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gilean, 31 August 2003 14:39 tarihinde demiş ki:
ya piyasada jk3 diyince veriyorlar oyunu..[hline]Yaşa Urza Yaşa..You Are The Chosen One

ohoooo sen pıyasa ya
-abi bu beta mı?
-ne betası kocum!
dersen dıyolar[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

Ha birde hiç bir şekilde multi yapamıyorum açıyorum multiyi tam girdim oyuna 5sn sonra Cl_ParsePacket diye bir hata veriyo ama bu sanki orjinal cd koruması gibi bişey geldi bana
çözebilecek olan varmı ?[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
[Silver Ailesi,Ivanov kardeşler]
Osi Eudan [Raven Sardok] Pally Archer
------
Save me from the nothing i've become
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar oyunun orjinali eylul 17'de çıkıyor.Piyasada betası var fakat internette full'unu bulabilirsiniz.Oyunun yapımı biteli 2 hafta filan oluyor(daha da olabilir) ve bir cracker grup oyunun full'ünü araklamayı başardı ve internet'e yaydı fakat gidip cd alcağınızda beta mı full mü anlamak zor çünkü cd boyutları bir birine yakın.Oyunun özellikle mp si çok güzel biz cafe'de arkadaşlarla oynadık.Ben daha full'ünü indirmedim indireceğimi de sanmıyorum.Ancak türkiye'de server açıldığında indiririm.[hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ssj4songoku, 01 September 2003 10:04 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar oyunun orjinali eylul 17'de çıkıyor.Piyasada betası var fakat internette full'unu bulabilirsiniz.Oyunun yapımı biteli 2 hafta filan oluyor(daha da olabilir) ve bir cracker grup oyunun full'ünü araklamayı başardı ve internet'e yaydı fakat gidip cd alcağınızda beta mı full mü anlamak zor çünkü cd boyutları bir birine yakın.Oyunun özellikle mp si çok güzel biz cafe'de arkadaşlarla oynadık.Ben daha full'ünü indirmedim indireceğimi de sanmıyorum.Ancak türkiye'de server açıldığında indiririm.[hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

kazaada yok nerden buunur nette?[hline][i]-->Four String Magic<--
This is [b]My Own Summer
Sosyal ağlarda paylaş

Kotorun motoru bambaska zaten o oyunu bu motorla oynıyamassınız ımkan tanımaz bu motor quake motoru aksıyon ıcın.

Kotor Rgp olucak kı karakter gelısımınden partıye bın turlu skıll ve sılaha ulasmak demekkı boyle bı durumda muhtemelen cursor desteklı olucak oyun. Bence kotorun motoru NwN benzerı bısey olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok bendeki beta deil full adama felam sordum zate eksiklik yok betadaki fakat hiç bi şekilde multi oynanmıyor oyun açılıyor giriyosun 5 sn sonra Cl_ParsePacket diye bi hata veriyor bu arada nette nerden dl ediliyor ?[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
------
Sosyal ağlarda paylaş

Kazaa da bulmanız zor edonkey kullanın fakat downlaod etmeden önce emin olun full mu diye kesin bir kaynaktan doğrulansın dosya(www.sharereactor.com örneğin).Ayrıca easynews.com'a üye iseniz orda da vardır sanırım.[hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Sosyal ağlarda paylaş

multiplayerdan girmeyeceksiniz oyuna girdiniz

direk consolu acın ve oraya sunu yazın (consolu acmak için shift+" yapcaksınız) :

connect jk3.n0c.org

not : 0 = sıfır (O değil eheh)[hline]Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe. canınız mı sıkıldı, vurun paticiğe... ooooh vallahi, şahane... çay da ister misiniz yanına?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Lancelot_, 05 September 2003 12:38 tarihinde demiş ki:
Hyr beta deil bnmki ama genede veriyor bence o bir nevi koruma çünkü bzn Cl_ParsePacketi verirken bzn İllegal server mesaage diye bir hata veriyor[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
------

Nasıl beta değil, oyun daha çıkmadı, dağıtımcılara bile yeni yeni geliyor, 10 gün var çıkmasına ..

Beta diince yannış anlamayın, müzik demo falan her şey var, Final Beta dediğim gibi .. Böyle buglar falan çıkıo ama işte aradan ..[hline]
Captain Khar'al Lynnot
Commander of Dark Legion Armed Forces
Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...