Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Jedi Knight:Jedi Acedemy

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Yeni bir oyun çıkmış sanırım fazla girmeyen olduguna gore son oyun haberlerini vereyim..
Pek olarak ilgilenmiyorum..
Ancak jk3 falan diyor herkez nasıl oyun alınmalımı alınmamalımı?[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Tıkla tıkla bak ne çıkacak ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
hmm hiç oynamadım sanırım grafik kartı çok ister :-p
hmm çözmek zor geliyor yaw..
"sevmek alışmaktan daha zor geliyor.." :-p[hline]===> orc_lord <===
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

ben star wars a bi türlü alışamadım... ne filmlerini izledim ne oyunlarını oynadım ki Lucas Artsın bütün adventurelarını bitirmişliğim vardır, şu star wars olayını hepten sevemedim yani konusunu bilmem Luke Skywalker kimdir Princess Amidala kimdir Obi Wan Kenobi kimdir falan hiçbirini bilmem yani... ilginç herkez tapıyo bu yıldız savaşlarına[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
hmm filmini bende pek sevmedim kitabı daha iyiydi sanki..
oyunuda denemedim yani yuklemeye falan çalıştım ama işte :)
olmadı bir error verdi o gun bugundur hiç kasmadıö..[hline]===> orc_lord <===
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
Deep-Night, 23 April 2003 22:26 tarihinde demiş ki:
Çok trailli görüntüler be bi kılıcı sallıcaz bütün ekran yeşil mi olacak?[hline]Derler ki biryerden sonra acımaz daha fazla...

ehüheü güzel yorum :)
dün komik filmlerde seyretmiştim çocuga bu jedi kılıcı veriyorlar açıyor hediye olarak arkadada şişman ninesimi annesimi neyse sonra bu bu kılıca alışıcam diye kadını falan dogruyo farkında olmadan ;)[hline]===> orc_lord <===
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

motor la alakalı:jk'ın add-on'U halıyle aynı motoru kullanıcak.. hea makınayı daha cok kasıtrırı mı o ayrı kastırır...

kyle katarn dan ayrılmak ne kadar zor olacaksa da ahhh ahh ılk saberı aldıgı gunlerı bılırım bea comezın ;P

bende gıdıp "ışınkılıcı"mı alayım oy oy ozlemısım bea... swg cıksın artııııııkkk[hline]Make me feel it, make feel alive again!

(mgs yi bitirdim gene sıkıntıdan da :) )
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Bugün çıkmış olması lazım dün akşam elime geçti oyun alıp satan bi arkadaş verdi baya bi oynadım :)
nıhahha oyunu oynayan ilk 1000 içersinde falanım türkiyede herhalde belkide 100

oyun müthiş gözüküyor bence ilk başta bi zorluk yaşıyosunuz ama jk 2 ye alıştığınız için :)
Görüntüler için sadece motorla biraz oynamakla yetinmişler ama müthiş olmuş ya herşey akıp gidiyo gözünüzün önünden

daha önceden duymuşsunuzdur ztn oyuna öğrenci olarak başlanıyo oyuna başladıktan 5 dakika sonra Kyle ın meymenetsiz suratını görünce kopuverdik o ayrı :D

onun dışında ne diyim işte alın oynayın ilk başta balon bi oyunmuş gibi gelcek ama değil[hline]I hold you in my arms dimmed by scarlet morning red
I whisper in your ear
Do you dream of me?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...