Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Işın kılıcı efekti

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

filmde yapmak da zor değil photoshop da da. ben ikisinde de yapabiliyorum. filmde yapmak için ulead media studio kullanıyorum internetten buldum ve çok kullanışlı,video paint sayesinde istediğiniz şeyleri ekleyebiliyorsunuz videoya. photoshopda lightsaber efekti için ve filmde nası yapılacağı için fan films.net gibi bişeydi galiba theforce netin sayfalarını karıştır bil format yiince site de gitti bilgisayarımdan[hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

yaw beyler eger aranızda yapabılen varsa Chemical ile benim manyak bir duel in ortasında cekilmişl resmimiz var ama kılıclar gercek degıl sorun o işte :D yapabılen varsa onu versem edıtleyebılırmı baya guzel olur ben tek kılıc kullanıyom chemi is darth maul tıpıydı galıba :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...