Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daima Lilja (Lilja 4-ever)

jankis

Öne çıkan mesajlar

bugün gittim
müthiş filmdi ..
gerçekleri yüzümüze böylesine vuran filmlere az rastlanıyo bu zamanlarda (tanrıkent vardı bi de ..)

başrol oyuncusunun performansı harika
filmin çoğu yerinde sıkıntı çektim acı gerçekleri gördüğümden dolayı .. kızın 2.fuhuşundan falan sora da gözümden yaş geldi

filmin başlangıcı ve sonundaki rammstein'ın "mein herz brennt" i beni mest etmeye yetti ..
UYARI: bu filmi herkes kaldıramaz

8,5/10[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Dün izledim, gerçekten müthiş bir filmdi. Sex ticaretinin nasıl bir olay olduğunu çok sade ama bir o kadar da çarpıcı bir şekilde anlatan bir film.
Bir de başrol oyuncusu Oksana Akinshina'nın güzelliği ve masumiyeti devreye girince duygulanmadan ve hayatının baharındaki bir kızın hunharca kullanılmasına isyan edemeden duramıyorsunuz.
Filmin belki de en güzel yanı erotizmin rahat rahat içine bir şekilde konulabileceği bir konusu olduğu halde böyle bir yola asla gitmemiş olması.
Filmin görünütüsü, kurgusu güzel olmasına rağmen, kamera çekimleri biraz amatör gibi geldi. Müzik konusunda ise Jankis, sana katılmıyorum. Müzikler berbat olmuş.
Film bir başladı, ben dedim nooluyor adamın teki böğürüyor yanlış filme mi girdim diye düşündüm, trajedi filmine böğürmeli müzik gitmez, gitmemiş de, mümkünse müzikleri duymadan izleyin filmi...
(Bu arada Oksana harbi çok güzel bir kız :utaniem: )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Androner, 31 August 2003 12:58 tarihinde demiş ki:
Müzik konusunda ise Jankis, sana katılmıyorum. Müzikler berbat olmuş.

ya yapma ya ..
filme konsantre olmamın en büyük etkenlerinden biri oldu rammstein - mein herrz brennt
süper gitmiş kesinlikle .. hele flashback yapılmış o daha bi deli

kıza gelince, 85 li olsa gerek ..
saçlarını garip garip kestiği yer hariç gerçekten çok duru ve doğal bi güzelliği var. gece klübündeki halini beğenmedim mesela
bu ise 2.filmiymiş
harika bi yetenek[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...