Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu ne lagtir

Wayne

Öne çıkan mesajlar

Bakın, gerçekten Telekom'un dediği gibi sorun çözülmüş olabilir (geçici olarak da olsa) ama bu biz WoW oyuncularını memnun etmeye yeterli değil. Çünkü Yunanistan üzerinden kiralanan hat uydu tabanlı, dolayısıyla Avrupa sunucularına ve sitelerine girerken 'spike' dediğimiz anlık -ya da uzun süreli- kesintiler oluyor. Yoksa gerçekten bağlantı sınırı bilmem kaç GB'a çıkmış olabilir.

Umarım sorun uzun sürmez. Az önce girdim oyuna, 2dk sonra tekrar dışarıdaydım, haftasonu ve raidler yaklaşıyor ve şu sınavsız dönemde hiçbirini kaçırmak istemiyorum :|.
Sosyal ağlarda paylaş

az önce tekrar aradım, adama diyorumki sorun ankara geçişinde 2 loss var gelen cevap "biliyoruz efendim sorun yurtdışı çıkışlarında." ben istanbul ankara arasında (ip numarasını vererek söylüyorum) dedikçe sorun bizden kaynaklanıyo çanakkaledeki kablolar onarılcak diye diretti en sonunda dayanamadım kapadım telefonu.

hem inanılmaz yüksek fiyattan hizmet veriyolar (veremiyolar) hemde destek hattındaki insanlar aşırı bilgisiz. papağan gibi onlara söyleneni tekrarlıyolar.
dayım belçikada 2mbps bağlantıya 6 euro diye pahalı diyip almıyo ve şu rezilliğe bakın :/

edit: euro işareti çıkmıyo :)

[ Mesaj 09 Şubat 2006, Perşembe - 22:12 tarihinde, Pasha tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Olayın uydu vs ile alakası yok kablo'da aynı yurtdışı çıkışını kullanıyo ama onlarda niye sorun yok çünkü özel şirket anında ayarlıyolar routerları ve böyle sorun olmuyo biz iste telekomda çalışan 2 yarım akıllı mühendisin keyfiyini bekliyoruz.Mümkün olduğu kadar 444 0 375 telefon yağmuruna tutarsak sorun çözülücektir kanaatindeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu türk ırkının problemi telekomun yönetim şeklinin değil herşey günlük düşünülüyor kablo kopuyor bilmem kaç gb bağlantı kaybı oluyor sonra tamir ediliyor yola devam ediliyor sonra günü kurtardık oluyor ama birisi çıkıp akıl edipte lan bu bilmem kaç olan yurt dışı çıkışlarını daha da yükseltelim yada çözüm yolları bulalım demiyor o yüzden git gel her zaman aynı problemler şahsen bağlantımda sorun yaşadığım zaman artık hiç şaşırmıyorum çünkü biliyorumki oralarda bir yerde köpek balıkları kablo koparıyor ve yine telekom bizi yunanistana uydu aracılığı ile aktarıyor

Kısaca 3 dönüm bostan yan gel osman T.C. her alanında bu geçerli.

[ Mesaj 10 Şubat 2006, Cuma - 00:23 tarihinde, Lind3r0th tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...