Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu ne lagtir

Wayne

Öne çıkan mesajlar

wispy, birşey soracaktım. bu bwl içinde özellikle razorgore'un odasında ve telekomdan kaynaklanan sorun başlamadan önce yine böyle lag oluyor muydu? bir de bulunduğun il ve bağlantı hızını öğrenebilirsem çok sevinirim =).

2-3 ay önce ilk bwl denemelerimiz sırasında da aşırı yüksek lag oluyordu fakat blizzard bir ara 'o sorun artık düzeldi' filan deyince umutlanmıştım. şimdi tekrar görünce kıllandım biraz :p.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm
telekomdan kaynaklanan sorundan önce razorgore da bazen 2k latency ye çıktığı oluyordu, fakat nasıl oldu bilmiyorum düzeldi işte. bağlantı üniversitenin sağladığı bağlantı 10 mbs çıkıyor hız testlerinde.
bugün vael de 2-3 kere disconnect oldum çok kötü hissettim debuffı yiyip te raid e zarar vericeğim diye, neyse korktuğum olmadı. 9% dayız umarım yarın sorunsuz geçer de alırız vaeli tt de üzerine düşen görevi yapsın artık..
Sosyal ağlarda paylaş

ya gerçekten 600-700 ms ye razıyım bu sorun çözülene kadar pvp yapmam olur biter. ama lag spike a girmek, oyundan düşmek pve ye çok kötü oluyor be abi..

bu arada giremiyorum şu an wow a news sayfası açılmıyor, connecting de takılıyor, bir fikri olan var mı?

[ Mesaj 15 Şubat 2006, Çarşamba - 18:58 tarihinde, Wispy tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...