Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu ne lagtir

Wayne

Öne çıkan mesajlar

Şu anda oyunu zorda olsa chat olarka kullanıyoruz arkadaşlarla olesine charı oturtup lag muhabeti yapıyoruz telekomun vermiş olduğu abuk subuk cevapların yorumları oturuken bile 1500 lagency yada 5000 lagency arasında seyrediyoruz.. İkide bir düşen kalkan insanların telekomun her yerine saymasıda cabası tabiki delirmiş durumdayız orjinale para veripte oyun oynayamıyoruz paramızla rezillik denen illet sadece türkiyede var galiba 030 - 050 gibi bir lagency ile oynayan japonya artık bunu soylesek bize neremizle güler acaba merak ediyorum.. Telekomun bilgi servisi yada call centeri aradığınızda bu konu ile ilgili sorunuza şu cevabı alıyorsanız

İyi günler bağlantı problemi hala devam ediyor oysa tamir edilmişti ?

Modeminizi resetleyin lutfen..

Burda koparak içinizden yada azınızdan gelini soleyebiliyorsunuz..

Sonuç olarak tabiki türkiyede zihniyetin ne anlamada geliştiğini hala 26 yaşına gelmiş bir insan olarak anlamış değilim. İlerlemekten bahsederken gerilemenin nedemek olduğu çok iyi anlıyorum..

Kısaca teknoloji özürlüsü bir ülke olarak merhaba dünya..!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

allah belanı versin telekom demekten kendimi alamıyorum. böyle giderse hiç biri türk gruplarda yer alamayacak,az önce girdim 11k idi, modeme reset attım tekrar denedim 21k idi, dedim serverda birşeyler olabilir, şansımı başka bir yerde deneyim 9k idi. tekrar bir reset atıp modeme yabancı bir sitede hız testi yapayim dedim, ne oldu biliyormusunuz, test sonuçlanamadı bile.. hizmet degil bu işkence..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...