Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Küçük güzel hoş bir örnek (:

MrMedia

Öne çıkan mesajlar

heh çok hoş bişey ortaya çıktı
sadece highligt yaparak oluştrdum
Buradan Bakabilirsiniz

Resmin orjinallerideBurda

ehhe ya çok hoşuma gidiyor her bakışta, sizlerle paylaşım dedim
Aslında T-Shirt yaptirmayi düşünüyyorum, kızlardan birini ön tarafa diğerini arkaya fln, hoş olur gibi beyaz t-shirt üstüne ((:[hline]IpAdresimNe.Com
Matrix Code System
Komiter Gosudarstvennoi Bezopasnosti
Sosyal ağlarda paylaş

Vala bu fikir ,canım çok sıkıldığı için geldii anlatamam düşün artik, yani okadar sıkılmışım (:

eğer bastircaksak, psd leri yollayım istersen şöyle şekil bişey yazmalı ya (:

birde o iki kız ayri ayri yani ben sonradan birleştiridm neyse ben bi banyo yapip yatcam feci terledim (:[hline]IpAdresimNe.Com
Matrix Code System
Komiter Gosudarstvennoi Bezopasnosti
Sosyal ağlarda paylaş

medya kardeş bak ciddii söylüyorum, yani çok da fazla bi maliyeti olmicaksa bastıralım, assında sanki kuiksilvırın böle bi tişörtü vardı gibime geldi ama neseee, işte sen bana attır psd leri, senle bide yazı falan kararlaştıralım, bişiler ekleyip çıkaralım, bastıralım...
ha bak ben istanbul aksarayda oturuorum, inşallah aynı şeerdeyizdir (ulan hemen akraba oldum adamla ahah)
bak sen özel msj neyin at konuşak soona imeyıl felan veririm cnm kardeşim oke...[hline]Design is a life! I'm a designer. So, am i god? .::. Graphicer®
Sosyal ağlarda paylaş

projenize event horizon modunda gözlerimi bağışlayabilirim[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...