Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Kablo Net Mucizesi

Selamon

Öne çıkan mesajlar

Kablo Net le hattan düşme sorunu olmadan 24 saat kesintisiz internet ! Ne güzel geliyor değil mi kulağa. Ama yok öyle birşey. Demin bir mucize yaşadım ve kablo net kullanıcısı olmama rağmen net bağlantım koptu. Gülmekten az kalsın ben kopuyodum :) Ne diyim TT ellerine sağlık...[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

lan olum karşımda limon yalamayın :)
en kıl olduğum şeylerden biri de kablonet topikleri
la öle bi teknoloji yok burda yok ANKARANIN ORTASINDA ÖLE BİŞİ YOK
sizde kablonet var kopuyonuz
bende kopacak kablonet yok :)[hline]Infernal, The Avatar of Bodom
Silthanas, 28 August 2003 22:52 tarihinde demiş ki:
evet evet benim ki de bayagi uzun masturbasyon yapmakta zorlaniyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle belirteyim Aegan doğru diyo istanbul da oturuyorum.
Kablo net le bir sorunum yok normal türkiye standart ı neyse o halde ama ne biliyim işte birden bağlantı gidince vaybe kablo da buda oluyormuş deyip baya bir güldüm :)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

kablonet vala gayet sorunsuz pek bi şikayetim yok benim tek sorun depremde hatların kopmasından sonra pek 16 kb/sny göremez oldum, ama olsun zaten 128kbit vermek zorunda değiller bende şikayetçi değilim :)[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...