Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Sly-One said:
öss bebesi senin çoraplarını annen giydirirken biz wow oynuoduk ne nerd hatunu tavlıcan 3rd generation wow ss lerinle.

of bana dicekler var ya...

Senin played time'ın kadar benim afk olmuşlugum var. -tribute to anon

Ayrıca 20 yaşındayım ben ya, hala yaş geyikleri test ediliyor üzerimde. Sakal bırakıcam ya, gerçekten. babyface gördünüz, yardıran yardırana anasını.

Yeter ya. =/
Sosyal ağlarda paylaş

Benim warlock class liderim hatundu. guilddeki druid healarla sevgililerdi aynı evde kaliolardı. Hollandalı çift. Guildmaster ve raidleader da iskoç bi gençti. Ayrıca main tankıydı guildin. Paso warlock class lideri hatun ile flörtleşme halindelerdi. /kiss dir /lick tir /hugdır. Sonra kız tatile iskoçyaya gitti 1 haftalığına. Yatmışlar adamla. Sonra bunu öğrendi erkek arkadaşı ayrıldılar en son konuştuumda evden taşınma işlemleri yapiolardı. Zaten guild dağıldı bu olaydan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Xhunarion said:

Ayrıca 20 yaşındayım ben ya, hala yaş geyikleri test ediliyor üzerimde. Sakal bırakıcam ya, gerçekten. babyface gördünüz, yardıran yardırana anasını.

Yeter ya. =/

Bu adama sakal donörlüğü yapmam lazım acele, yakında afakanlar basacak, krizlere girecek garibim.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
Benim warlock class liderim hatundu. guilddeki druid healarla sevgililerdi aynı evde kaliolardı. Hollandalı çift. Guildmaster ve raidleader da iskoç bi gençti. Ayrıca main tankıydı guildin. Paso warlock class lideri hatun ile flörtleşme halindelerdi. /kiss dir /lick tir /hugdır. Sonra kız tatile iskoçyaya gitti 1 haftalığına. Yatmışlar adamla. Sonra bunu öğrendi erkek arkadaşı ayrıldılar en son konuştuumda evden taşınma işlemleri yapiolardı. Zaten guild dağıldı bu olaydan sonra.

hatunu zaten hep main tank kapar. klasik.
Sosyal ağlarda paylaş

MADBOY said:
Xhunarion said:

Yeter ya. =/

Bu adama sakal donörlüğü yapmam lazım acele, yakında afakanlar basacak, krizlere girecek garibim.

cüceden bi tutam aşılayalım suratına, tutar belki. bir tanıdık anlattı en iyi eylülde aşılayınca oluyomuş
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...