Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

a cup of coffee sana bşi sorcam. diyelim ki sly harbiden eşcinsel ve zeka sorunu var sen süper kusursuz bi insansın ve normal olduğunu düşündüğün şekilde bayanlardan hoşlanıyosun; böyle bi durumda kendine güvenli filn olup bitarafınla gülüp geçmen gerekmez mi? olayın bu kadar üstüne gidince insan başka şeyler arıo dostum. sloww
Sosyal ağlarda paylaş

N-c said:
a cup of coffee sana bşi sorcam. diyelim ki sly harbiden eşcinsel ve zeka sorunu var sen süper kusursuz bi insansın ve normal olduğunu düşündüğün şekilde bayanlardan hoşlanıyosun; böyle bi durumda kendine güvenli filn olup bitarafınla gülüp geçmen gerekmez mi? olayın bu kadar üstüne gidince insan başka şeyler arıo dostum. sloww

o kadarda büyütme beni doğaüstü güçlerim falan yok ekstra güven ve karizmada yok sıradan bir insanım ha sorduğun sorunun cevabı şurada gizli akşam akşam bazı elemanları hararet basmış ben onu gideriyorum yoksa zaten gülüp geçerim.
Sosyal ağlarda paylaş

a cup of coffee said:
bastırılmış duyguları olan homoseksüel şakşakçılarında şakşakçısı oluyormuş hmm ..kişisel iletilere falan mı yazıyorsunuz ya hay allam.

Ne şakşakçısı tanımam etmem adamı..

Merak ettim sadece, herhalde kendin o kadar sağlam bir erkeksin ki milletin resmine bakıp "ibne" yorumunu yapıştırıyorsun..

Ha kendi resmini koymaya g.tün yemiyorsa, milletin resmine bakıp hakaret etmeyeceksin sesini kesip oturcaksın bu kadar basit..
Sosyal ağlarda paylaş

o yakıştırmayı karşıdakini tanımadan yapan kişi zaten o bu yaptığım yorum başka bir topice dayanıyor böyle konuştuğuna göre olayıda bilmiyorsun o yüzden atlamicaksın öyle kefal gibi olay nedir ne değildir onu öğreneceksin önce ok.

slyone asıl ben senle muhattap olmam ayarı alınca gel döveyime falan geldi iş ne ala memleket, daha usturuplu yaklaşırsan insanlara ayar falan almazsın tamam.amma dayakçı varmış patide hey elaaam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...