Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

evet bencede (A) aeuhuhuae nese :D fotoğraflardan ne kadar tanıyorsanız artık :P

he bu arada pati bu kadar çok laf atmaya çalışan dolumuydu zamanında vay be (A) foto koy koy albümde savaş açtılar resmen :) ben bacaklarımı düz koyup zor foto çekerim canlarım muck siz devam edin böle yarınız boşa gitmesin, hakaretleriniz havada kalmasın :D

[ Mesaj 31 Temmuz 2007, Salı - 21:24 tarihinde, BeIlow tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

wohaley işimde hazır (A) saol çiptek sen olmasan ne yapardım bilmiyorum valla. hayatımı kurtardın lol

@KireiMerodii

aehhae :D ben patiye girdiğimden şu albüme foto koyduğum günden beri sürekli bir azarlanma içindeyim, ne beni tanıyan vardır bu azarlıyanlar içinde, nede sokakta bir kez görmüş olan. Bunlar genelde kuyruk acısı olan tipler dicem alakası var mı bilmiyorum çünkü çoğuyla alakam yok. takılıyorlar öle bende eğlensinler diye bıraktım işte (A) taktığım filan olsa patiye ilk girdiğim günden beri aldığım saldırılarla çoktan banlanmıştım karşılık verip ama ne bir uyarım vardır nede kimseye bir lafım :)

[ Mesaj 31 Temmuz 2007, Salı - 21:55 tarihinde, BeIlow tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe :D benim emoluğum nasıl ortaya çıktı bilmiyorum. hea emo diyorlar desinler istediklerini :) . Giyiniş tarzım bu seviyorum, türkiyede bu kültür yokken bile bu tarzda giyiniyordum ben orta okuldan beri değiştiremem :) . Emoluk neye göre belirleniyor onuda merak ediyorum. Sevmiyorum foto çekinirken gülmeyi pek, öle tip tip bakarım ekrana :) Dinlediğim müziik tarzıda rock, oldies rock n roll, metal, jazz tarzında dinlerim genelde. tanıyanlar bilir :) . ki klanda beni görmüşsün soruyorum öle bir köşede oturup somurtan birimiydim :D yoksa gayet gülen kahkaha atan, eğlenen birimiydim :P
Sosyal ağlarda paylaş

oha :D o zmn o ben değildim abicim :D çünkü genelde çiftlerle dışarıya çıkmam yanımda bi sevgili yoksa ben :D uyuz olurum karşımda yiişenlerden :) en son çıktığımda da ki bayadır klana gitmiyordum bu c.tesi silmarwen ben ve villians indik klana hiçte somurtmadım :D gayet kahkahalarla milleti rahatsız ettim :) . o ben değilimdir :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...