Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik albüm (tekrar)

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Soldaki zat benim. Birkaç not düşmek lazım ;
Gay değilim. Duman dinliyordu arkadaş biz de eşlik ediyorduk. Ben baya bi kaptırmışım böyle. Ayrıca bu fotoğraf iki sene öncesinin. O zamanlar çok beybifeysdim. O yüzden bu resmi koydum. Neyse lan bebeyim var mı , eralp sensin dünyadaki tüm bebeler de sana girsin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice
üye [şikayet et]
§ 13 Temmuz 2007, Cuma - 14:12 [ özel msj ]
Ayrıca kedinin olduğu bowling buluşmasından resimleri olan varsa koysun bari hehe.

benim hatırladığım bowling buluşması mı o acep? hani kedi geç kalmıştı... mercana gidilmişti?

bir de axedice, saçların o zamanlar uzun muydu? ben mi yanlış hatırlıyorum? =)

[ Mesaj 13 Temmuz 2007, Cuma - 14:39 tarihinde, Sacros tarafından güncellenmiştir ]

not: evet evet, doğru hatırlıyormuşum :)

[ Mesaj 13 Temmuz 2007, Cuma - 14:41 tarihinde, Sacros tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Sağ tıklayıp view image diyince görünüyor resimler. Sacros sende bi üniversiteye büyük şehre gelip evrim geçiren anadolu delikanlısı havası sezdim :P

Ayrıca evet mercana falan gittiğimiz buluşmaydı fedaykin estel falan vardı. Hatta arcanele skorda sonunculuğa oynamıştık hehe (biri çıkıcak diycek ki hayır arcane yoktu bendim o falan küfredicem hafızama heheh)
Sosyal ağlarda paylaş

istanbuldan kocaeline gittik.. ondandır

benim o buluşmayla hatırladığım en garip şey, atlantis bowlingten kovulmamıza ramak kalmışken ayrıldığımız :P

Güncelleme: Facebook'a koydum fotoğrafları, sanırım oldu şimdi.

[ Mesaj 13 Temmuz 2007, Cuma - 15:44 tarihinde, Sacros tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

yannız sinanın saçlar uzun bile değil ki orda,
siz 2004 senesinin ağustosnuda görecektiniz, böyle omuzlarından dökülüodu eahhahaa. hatırlar belki itünün hazırlık sınavı günü.

bu arada evet makinacılar döver.

bi de ben daha çok geziyorum axe madrid falan dediin elimin kiri :o

ve ve,
said:
sina : "@selin: kutun dolmuş"

tbr brv sina. adsfgd.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth
üye § 11 Temmuz 2007, Çarşamba - 09:55 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

zegna tamam köpeğin var artık başka şeylere geç yavaş yavaş ne bileyim ev olur, cep telefonu olur, lap top olur. Hep de köpek üzerinden reklam yapılmaz ki :p

sdf.

eauhe abi inan resim muhabbeti sadece kopekleri oynatirken bi arkadasima gittigimde filan oluyo yoksa pek cekilmiyorum oyle ondan bundan sonraa hep kopekli olur heralde :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...