Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

petre ve bratu gs'de.

sabonis

Öne çıkan mesajlar

dünya yıldızlarını alıyor canaydın birer birer süper ya uehueh.
yalnız bu iki rumeni lucescu da istiyordu, istemese de en azından gs'ye gitmelerini istemiyordu. sırf buna güvenerek iyi olduklarını düşünüyorum.

bakalım görücez. tamas gibi orta halli diil de iyi çıkarlar inşallah[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

bir de bu adamlar iyi de nerede oynayacaklar???
bratu forvet petre orta saha
hadi petre'yi bir araya sıkıştırdık.
hakan şükür banko gs'de...arif'in yerini alabilir mi bratu...ümit karan daha iyileşecek o gelecek..[hline]Bu göğüslerse Huda'nın ebedi serhaddi,
"O benim sun'-i bediim,onu çiğnetme" dedi.
Asım'ın nesli diyordum ya,nesilmiş gerçek.
Çiğnetmedi namusunu işte çiğnetmeyecek!
Sosyal ağlarda paylaş

pinto biraz zor girer takıma
biraz önce onu unutmuşum...
arif var,bratu geldi..hakan şükür..ümit gelecek..lüzumsuz olsa da lukunku var...[hline]Bu göğüslerse Huda'nın ebedi serhaddi,
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
hem diri hem teknik adam lazım gs nin oyun stiline uymalı
ayagıdna top tutması gerekir
yavaş yavaş eski sisteme döndürmeye calısıyo fatih terim ama planları tutmuyo suan bunun tek nedeni ise orta sahamız, defans ortada yavaş ama tecrübeli de boer kanatlarımız hızlı forvet te hakan sabit yanına form düzeyine göre formayı kapan gelenler var, ama orta sahamız pres yapıp , topa basan, teknik, ve yeri gelince ii top saklayan adamlardan kurulu olmalı bu sistemde suan için bunu başaramadık bu yuzdende gs bocalıyor maçlarda
bazen oyundan feci kopuyoruz o süredede rakip takım a saçma sapan beleşe pozisyonalr veriyoruz..

adilen emre-okan gibi 1-2 adam lazım sabri daha tecrübeli degil ama gelecegi parlak kanatta oynuyor orta sahanın gobegine cok ii birisi lazım. bakalım bu yeni transferler ne yapıcak[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

evet Faitih Hoca o uefa kupasını alan,avrupada önüne geleni deviren gs'yi tekrar yaratmaya çalışıyor ama zor...
hep o zamanki kadroyu örnek alıyor ve herkes de böyle yapıyor..
almaguer vardı geçen sene yeni popescu diyorlardı şimdi ki pope miz de boer
sabri emrenin yerine okanın yerine volkan'ı düşündü tutmadı şimdi belki petre
arif-hakan geri alındı falan..[hline]Bu göğüslerse Huda'nın ebedi serhaddi,
Sosyal ağlarda paylaş

ehe biraz önce hıncal uluç dedi ki;
"gs gene ne idüğü belirsiz iki adam aldı.."
sonra bir süre gs'nin futbolunu eleştirdi.bu takım şamp.liginde averaj takımı olur falan dedi ve sonra devam etti
-neydi isimleri?(kenan onuk'a soruyor)
-petre ve bratu
-Allah aşkına bu futbolcuların adını daha önce duyan var mı?(ekrana döndü)sevgili izleyicler bir kez duydunuz mu bunlardan birinin adını?[hline]Bu göğüslerse Huda'nın ebedi serhaddi,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...