Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

runescape oynayabilmek icin ufak bir tiyo

druenler

Öne çıkan mesajlar

bilindigi uzere bircok kisi runescape (www.runescape.com) oynayamiyor. sorun sanirim yapimci sirketin yabanci userlerin bir kismini oyuna sokmak istememesi. tabi ki ufak bir tip ile bi sorunu ortadan kaldirabiliyoruz.

"bilgisayarim / denetim masasi / bolge ve dil secenekleri" aciyoruz ve turkce olan tum ayarlari ingilizce yapiyoruz. bilgisayarinizi yeniden baslattiktan sonra artik oyuna girebilirsiniz.

not: bunu yaptiginiz zaman sistem saatiniz ve takviminiz ingilizce olacaktir. tekrar eski haline getirmek icin ayni yerden ayarlayabilirsiniz.

son olarak didindik ugrastik efenim, lutfen replerinizi esirgemeyiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

ASDASD evt.Tekrar runescape oynamak istiyorum!! Keklik ownz.

Keklik die bi charım vardı bs ms fln kasmıstım mining.Oyunda Dance Emotion'ı cok komik bu 4 frame den olusan bi dance emotion ı süper ya :D

bu arada Teşekkürler ya süper oldu.

[ Mesaj 04 Şubat 2006, Cumartesi - 20:43 tarihinde, Pikachu tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi herkez noob.Gasıom ben bab pls. :)

Bu arada Nickim Sorjerutan :D

.D

bişey diyim karakteriniz mesela World 20 de açtınız world 50 dede aynı karakterle oynayabiliyorsunuz bütün worldlerde aynı oluyor.Yani karakter ile bütün sürvırlarda oynayabiliyorsunuz.TEyteyy Et pişircem okcu olucam ok yapcam.

[ Mesaj 04 Şubat 2006, Cumartesi - 23:50 tarihinde, Pikachu tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...