Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the paticik cup =o= 3 [managerzone]

Jedi

Öne çıkan mesajlar

Ve arkadaşlar bitirdik ligimizi herkese çok çok teşekkürler

1. Hörü'yü tebrik Ediyorum
Aynı şekilde 2. Antalyayıda
3. Bahcelievler oldu ki bu genel olarak denk olan takımlarımız arasından sıyrılıp 3. olan arkadaş.. Tebrikler
4. Prekazi : Yaşadığımız 4. lük mücadelesi için teşekkürler
5. Göztepe : Puanlarımız aynı fakat Averajla yırttın hadi :)
6. Trasty :
7. Istanbul Tomahawks : Antalyayla oynadığı maçı kazanarak sürpriz bi şekilde 7. oldu (Fistan maç verdi gibime geldi :) )
8. Brotherhood : açıkçası seni bu sırada görüceğimi düşünmüodum.
9 Myth Busters : Sen beni yakan adamsın.. O kalecin .. Maç boyunca üstün olduğum durumda beni 1-0 yendin ve beni 4. lükten ettin o maçı alsaydın şu an 4. ydüm bilmem farkındamısın :)
10. London Ravens : Ve Hemen hemen eşit gördüğüm furyanın son takımı .. Tebrikler

bu arada 4. lük mücadelesi gerçekten hoştu..

Ve kazanan Prekazi oldu..

4. Prekazi 48
5. Göztepe 47
6. Trasty 47

şeklinde bitirdik..

Hala içimde büyük bir uktedir dünkü Myth Busters maçı ah hocam yaktın beni .. Sen değil kalecin yaktı :)

Tekrar tekrar hepinize teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

2. sezon bitecek nerdeyse ben hala transfer yapmadım ama liderim. 600 bin euro param var. gelecek sezon ne yapmam lazım tek transfer mi yoksa bi kac tane gelişimini tamamlamış tecrübeli oyuncu mu alayım. bi kac kez transfer girişiminde bulundum ama cok beceriksizim ya zor geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben geçmişte yaptığım biçok hataya yanıyorum..

100 EU altındaki adamları elinden geldiğince cabuk çıkar elinden..

Yabancı transferlerini sağlıklı olarak yap sezon bitince alt yapılarını çıkar şimdiden geliştirmeye başla.. Başarı kendiliğinden gelir zaten
Sosyal ağlarda paylaş

oyuncuyu satın aldıgım kesinlestikten sonra kadrodan birini mutlaka yollamam mı gerekiyor.

Isewin Vos (3461052)

bu adam işe yarar mı mesela 35 yaşında ama sezon sonunda emekli olmuyo.

[ Mesaj 26 Mart 2006, Pazar - 19:55 tarihinde, toggie tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Toggie,bence o oyuncuyu almamalısın.Bir kere çok yaşlı ve en fazla bir sezon oynar.İkincisi oyuncu özelliklerini kaybetmeye başlamıştır.Sezon içerisinde top kaybedebilir.Ve en sonuncusu fiyatı 200 bin euoronun üstünde yani pahalı bence.
Sen ne tür oyuncu arıyorsun şöyle bir anlat.Belki sana uygun oyuncu bulabilirim.Bende bu aralr transfer yapmayı düşünüyorum.Piyasayı takip etmekteyim.

Defans için:4641159
Orta saha:8329396,5707076,2880603
Forvet için:3190584,4342762 nolu oyunculara bak.200-300 bin euro arasında olur bu oyuncular.Bunlar olmazsa yine bu tarzda oyuncular aramalısın.Umarım yardımcı olabilmişimdir.

[ Mesaj 26 Mart 2006, Pazar - 20:29 tarihinde, lucretia85 tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...