Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the paticik cup =o= 3 [managerzone]

Jedi

Öne çıkan mesajlar

pas olup olmaması önemli değil 2. bi forvetim yok zaten :) tek forvet oynuyorum.
bide pas olunca sapıtıyor futbolcu.karşı karşıya kalınca şut yerine simulator pas çıkartabiliyor ehehe.o bakımdan tam istediğim bi futbolcu.zaten polonya super ligindeki bi adamın elinden geçmiş :) tabi onu 9 şut idare etmemiştir.
tek üzüntüm hızının tıkalı olabileceği.tıkalı olmasa bile benim işimi baya bi görecek ama nedense bi burukluk var içimde.paramın gitmesinden dolayı olabilir :) neyse yine biriktiririm :p

Sosyal ağlarda paylaş

@soulless; evet.bi anlamda mecbur kaldım.
sağ-sol ayak işlevi kazandı yeni simulatörle.çok pozisyona girsem bile sağa koydugum forvetim gol atamıyordu.sola koysam bu kez kanattaki adamım solak o işe yaramıyordu.
orta sahamdaki yabancıyı satıp ileriye sağ ayaklı bu adamı aldım.
sol kanattaki oyuncum bu sayede işine devam edecek.
ilerdeki golcümde orta sahanın soluna sattıgım adamın yerine geçecek.belki orta sahada harcanacak sven blom ama ordada yeterli kabiliyeti var(8 şut,8pas)
bakalım yine zirve yarışına girebilecekmiyim.
2. ligde takım çok iyi olsa bile bazen taktiklerle kötü bi duruma düşebiliyorsunuz.bi bakıma zevkli aslında.

[ Mesaj 16 Şubat 2006, Perşembe - 21:39 tarihinde, Fistan tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...