Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

galaxies'e rakip geliyor

ugurson

Öne çıkan mesajlar

Stargate Worlds
www.stargateworlds.com
gamespot gibi oyun sitelerinden detaylari bulabilirsiniz
"sanırım biraz fps imis" en azindan ngeye rakip olacak ve swg nin elindeki oyuncularda tükenecek

[ Mesaj 03 Şubat 2006, Cuma - 09:47 tarihinde, ugurson tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

SWG'nin rakipleri, diğer tüm MMORPG'lerdir (WoW, KO, Silkroad, UO, MO...vs.), çünkü kendisi de bu kategoridendir. Stargate'in SWG'ye ve diğer MMORPG'lere rakip olacağı zaten belli birşey. Bu mantıkta WoW, KO gibi forumlara da aynı tarz başlığın açılması gerekirdi "kaçın lan kaçın Stargate geliyo" gibisinden. Tamam SOE'ye kızgın herkes ama, bu şekilde bir nevi provoke edici mesajlar atılmazsa süper olur.

İşin özü, konu yanlış yere açılmış. Yetkim geri geldiğinde taşırım "MMO Genel" bölümüne.
Sosyal ağlarda paylaş

bla bla bla....

stargate konusu geregi sci-fi icerdiginden swg ye rakip geliyor dedim, ehh es deger anlamda bugune kadar rakip cıkamadıgına göre bu söyledigim dogru

konsept olarak hepsi mmo katılıyorum fakat neredeyse hepsinde elfler drawflar falanlar filanlar var birazcık bilim kurgu icersin isteyenlere yeni bir secenek, swg ile kıyaslamamda gayet normal offical forumda bile yeni bir sci-fi mmo bekleniyor diye tonlarca mesajlar var

istedigin yere tasımakta özgürsün adres gösterecek degilim, yalnız konuyu tasıma fikride nekadar genel bi düsünce sonucu ortaya cıkmıs sende bravo
Sosyal ağlarda paylaş

abi hesaplıyordum yanlış tuşa bastım hesap makinesinde kasmadım en son 7200 lerdeydi son 3-4 server kalmıştı :D

en fazla 9000 kişi var.Peki SWG'nin ilk zamanında ne kadar vardı ? Avaturk'te bunu sorduğumda 1 milyona yakın oynuyordu bir ara demişlerdi.

En fazla 500.000 kişi bile olsa herşeyi bırakalım düz hesaptan

15 X 500.000 = 7.500.000 milyon dolar kâr demek.
Şimdi;
15 X 8.000 = 120.000 dolar.

Yazık yani bu hallere düşmek :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...