Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eu xavius realm başlığı

ombakkombak

Öne çıkan mesajlar

ben şu an o serverda 30 level orc hunterım horde tarafında tabiki de , ve horde bayağı iyi ilerliyor gibi gözüküyor , conspiracy adlı guilddeyim yabancı tek türk benim ve maalesef üye alımını durdurmuş durumda ama irl friend diye aldırabilirim eğer aranızda bu serverda başlayacak olursa...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Human/Warrior um bekleriz servera yeni arkadaşları :), nick aynı Arloth guild değiştirdim adıda uzun olduğu için tam hatırlayamıyorum ama en son bi 120 kişi vardı.Hordelar oldukça kalabalıklar belli bölgelerde... Stonetalon mountainsda 2 quest yapim dedim nefret ettirdilre yani.Bide warriorum kaçabilme şansın yok hiçbir sınıftan warrior hariç tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

bende xavius a geliyorum işallah o dediğiniz PVP ye benimde katılma şansım olur yoksa yalan olurum oda çok çok kötü olur ya :( ally a geliyorum kesinlikle ezilen taraf her zaman daha iyi olur :) arloth sen tahmin ettim kişiysen sırf muhabbet için gelirim ehehe bulldog beklerim bak bende gidiyorum ahah :)
Sosyal ağlarda paylaş

26.9 warriorum az bişey kessem 27 olucam :), ayıp ediyosun bulldog ben çağırınca gelmiyosun dolis çağırınca geliyor.İşin komik tarafı dolis benim olduğumu anlayınca bende geliyorum dedi bak kaliteyi görüyorsun.Dolis ya mage olursan süper olabilir arkadaşım pala açıcak, bulldog priest açıcak gerisini sadece sen düşün.Ben dual wield gidiyorum hafiften piskopata bağlamış durumda bi kaç talent ve silah aldıktan sonra katliam yapıcam :)

Edit:Gelecek arkadaşlar Alliance karakter açarsa iyi olacak şuanda hordelar fazla ve belli yerlerde eziyorlar

[ Mesaj 07 Şubat 2006, Salı - 10:15 tarihinde, Arloth tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arloth hemen havaya girdi bak 2 laf ahah :) ya ben ne kasıcamı şaşırdım hep elf hunter özeniyorum ama otur baştan main puller ol sonra git BWL ye orda dragonstalkeri bi daha topla falan mage olmam abi her gün magelere instant kill çeken bi insan olarak yok yani ya beni sarmıyo denedim:)

şu an zaten lvl 6 druidim var bide 1 hunterim napıcama kesin karar vermem lazm :) ama druid büyük ihtimalle :) ölmeyen karakter istiyoruz bu aralar sınav haftam siz 60 olun ben yetişirim classik dolis arkadan gelir eşit itemları yapar ehehe :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zaten sık oynayamıyorum iş var hafta içi anca akşamları ve haftasonları...

Druid ol takımı tamamlarız vallahi yanlız yine çok ağlarsın duelde söylim demedi deme :)

Edit:Biraz piskopata bağladım tüm warrior official forumlarını okudum, skillere baktım, silah + zırhlara baktım ehehe her şeye karar verdim, çok şey öğrendim.İhtiyacım olan tek şey pvp trinket sonrası kolay.

[ Mesaj 08 Şubat 2006, Çarşamba - 11:28 tarihinde, Arloth tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...