Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

genel yardım..

EndlessLove

Öne çıkan mesajlar

Merhaba..

2 Gün önce oyuna başladım . Genel halime bakarsak çok şey bilmiyorum .3 saat oynadım level 4 necromancer karakterim var . Oyunda çözemediğim bir çok şey var bir kaçını yazıcam yardımcı olursanız sevinirim.

1-Şu ana kadar karşıma çıkan tüm questler tek başıma yapabiliceğim questlerdi . Parti kurup gidilicek olanlar lvl kaçtan sonra çıkıyor .?

2- Şehirler arası yürümek uzun süre alıyor. Kolay birşey yokmu ? Teleporter vs.

3- Diablodan vs. elim alışmıştır. Heal Potion tarzı birşeyler oyunda yokmu ?

4- Oyunda bir sürü anlamadığım itemlar çıkıyor . İtemların listesi ve ne olup olmadığını yazan bir site varmı ?

5- Max level kaç ?

6- Şuana kadar 3 şehir gördüm Ascalon City Ashford Abbey ve Barradin Estate ..Buralardaki monsterların tamamını rahat kesebiliyorum . Ve gördüğüm kadarıyla böyle bir kaç şehrin etrafı surla çevrili ... Bu konudada el atarsanız iiyi olur.

Yardımcı olursanız sevinirim . Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

1- Anladığım kadarıyla hiç mission yapmamışsın. Primary quest'leri takip ederek mission yapman gerek. Böylece haritanda yeni yerler açılacak. Mission'lar genelde parti kurularak yapılıyor level'ın kaç olursa olsun.

2- Genel haritayı açıp istediğin şehrin ikonuna tıklayarak o şehre direk gidebilirsin.

3- Potion yok.

4- www.guildwiki.org sitesini her türlü bilgi için araştırabilirsin.

5- 20

6- Mission yaptıkça daha çok şehir göreceksin. Etraflarının surlarla çevrili olması önemli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

sen daha pre-searing donemdesin.yani henuz missionlara katilamazsin.en az lvl6 yada lvl5 oldugunda ascalon cityden (ismini hatirliyamiyorum ama master yada captain bisey)o abiyi bulcan bisey sorcak sana gercekten gitmek istiyomusun diye evet diyip old ascalona geciceksin ondan sonra primary questlerle mission cityleri bulup missionlara katilabilirsin.
travel olayinida "m" ye basip haritada gitmek istedigin yeri seciceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer ikincil mesleğini de alıp primary questleri yaptıysan (sonuncu yazdığımın olması zorunlu mu emin değilim, ama zaten bu questler seni secondary class almaya kadar götürüor) o npc ile konuşup missiona giriyorsun.

Ancak girmeden önce iki mesleğinin de pre-searing bölümünden alabildiğin tüm skillerini al, ondan sonra gir. Boşuna para ve skill point harcama bunları almak için (bu skiller neler diyorsan http://www.guildwiki.org/wiki/Pre-Searing_checklist).

[ Mesaj 08 Şubat 2006, Çarşamba - 22:06 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...