Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ve yine zam!

Virus

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Ttnet 2004e kadar ne geçirirsem kardır politikasını sürdürüyor kontor başına 40.000 binlara zam koymuş buna oranlanda sadece hava su parası olan üstündeki vergilerde artmış saolsunlar var olsunlar.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Esc
Sosyal ağlarda paylaş

ve bende bir dial up kullanıcısı olarak bunun üstüne bir bardak soğuk su iyi gider diyorum,artık ciddi ciddi kablonet almayı düşünüyorum ama annem ikna olmuyoki :([hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

2 gün öncesine kadar ttnetin ipsini pinglediğimde 24ms gibi süreler görürdüm şimdi oyunda bağlantının kötü olduğunu anlayınca bir bakim dedim 92ms gözüküyor nedir yaa bu!!!
nedir bu adamların yaptığı yemek yapmayı bilmeden yemek yapmaya mı çalışıyorlar?altının yanıp yanmaması önemsiz onlar için nasıl olsa öyle bir sistem oturtmuşlarki altı yanıkta olsa müşteri onu bile yiyor oh ne ala.
Şeytan diyor aç telefonu annelerine ve sülalelerine selam söle ama o ahizeyi kaldıran adamın suçu ne sonuçta o da baştakilerin kuklası. ahh ahhhh..... üstüne bide zam yapıyorlar amaç ne halkı sömürelim paraları cebe indirelim.
Yeter Be Yeter ![hline]| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...