Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik.com yönetimi (öneri) (oylama)

ofs

Öne çıkan mesajlar

Murtazacım:) Buraya Yazma Sebebim genellikle Bu Bölümle Daha cok ilgileniyorlar ve Cogu Kullanıcı Sadece bu bölüm ile ilgilenmektedir.O bölüme yazsam kimse cvp bile yazmayacak oylamanın ne anlamı Kaldı:) O yüzden buraya yazdım:) öpüldün neyse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hay allah yetkili de değiliz ki taşıyamıyoruz konuyu. Neyse, "paticik.com" forum bölümüne gidin, orayı bi okuyun. fikirlerinizi orada belirtirseniz daha kolay cevap alırsınız.

sayın murtaza bey açıklamayı yapmış ancak ben de bir kaç bir şey yazmak istiyorum...

niye bilmiyorum genelde (tüm genellemeler yanlıştır) "KO oyuncuları" tüm paticiği KO dan ibaret sayıyor, ancak bu böyle değil... "paticik.com" bölümü bu forumun en önemli bölümlerinden biri olmasına rağmen bunu yok saymanızda bunu gösteriyor...

halbuki "paticik.com" bölümüne girmiş olsaydınız, orda açılmış başlıklardan birinde 3. mesaj da karakedi olayı açıklamış, hatta devam eden yerlerde de buna benzer mesajlar atmıştır... eminim ki bunu okuyunca "karakedi kim ola ki???" diyecek de çıkacaktır... ona da söyleyecek söz bulamıyorum...

yinede bu sadece benim görüşüm olup sadece bir genellemedir, ve diğer genellemeler gibi yanlıştır...
saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

niye bilmiyorum genelde (tüm genellemeler yanlıştır) "KO oyuncuları" tüm paticiği KO dan ibaret sayıyor, ancak bu böyle değil... "paticik.com" bölümü bu forumun en önemli bölümlerinden biri olmasına rağmen bunu yok saymanızda bunu gösteriyor...

Evet Sana Hak veriyorum ve nerede Hangi Konu açılacagınıda emin olabilirsin cok iyi biliyorum.Dedigim gibi Paticik.Com Sadece Knight Formu degil ama Genellikle tüm kullanıcılar Knight bölümü ile ilgilendigi için Oyüzden buraya yazdım o tarafa yzsam kimse bakmayacak ve Boşa gitmis olacak neyse uzatmaya gerek yok iyi calismalar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...