Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir zamanlar askerdik 7 eylülde kanal d'de

MrBomb

Öne çıkan mesajlar

Kaçırmayacağım kesin.

Vcd'sini almıştım ama bi türlü fırsat bulup da izleyemedim.Artık tv'de izlerim.
Gerçi vcd'si korsandı heralde.Güzel değildi sesleri felan.O yüzden çekici gelmedi sanırım bana.[hline]Dracula Mager[Humanity]
Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]

Herşey Moonglow içindi...
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekçi değildi hiç,askerlerin otobüslere bindiği sahne,komutan gidiyo bekliyo ,adamlar silahların9 çantalarını almış,kimse bişi demeden gidiyolar,bu arada bunlar vietnam'a giden ilk askerlerdi galiba ama hepsinde m-16 vardı,garip,sonra vetnamlılarla meydan savaşı yapmalarıda garip?hiç öyle savaş olmuşmuydu vietnamda,yada yanlış kordinat verip kendi arkadaşlarını cayır cayır yakan radyocuya komutan "senin yapıbileceğin birşey yoktu asker,üzülme"demesi,askerinde cool kalması fln,atmasyon,sallama,dandirik bi filmdi,hele o japon kökenli asker kömür olmuş,derisi yanmış,paramparça olmuş,hala "arrrrrghh,karıma,arrrgh,onu sevdiğimi söyle ugh"demesi olayı bitirmişti

dandik bir film yani :-p[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

enemy at the gates de tam savaş filmi değil,aşk hikayesi fln ağır basıyodu,ama filmin başında tunayı geçmeleri ve almanlqr tarafından harcanmaları fln süperdi,keşke film daha çok savaş üstüne kurulmuş olsaydı

ayrıca alman sniper'ın trenle geliş sahnesi süperdi,yandaki trenden yaralı askerler üstüste,altalta,karanlıkta,her yerleri bandajlı,o kitabını kuyo,içkisini yudumluyo ısıtmalı vagonda[hline]less talk,more glock!
infected, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

biz askerdik te yonetmen sanki 2 taraftan da bakıyor olaya izlenimi vermeye calısmıs ama alakası yok.yonetmenin tarafsızlık kasışı komik olmaktan oteye gecmemiş..filmi izlediginde kendi bile gulmustur amma sacmalamısım lan diye...savas ortamında er ryan ruless..
thin red line nasıldı ben onu izleyememiştim..[hline]Est solarus oth mithas
Sosyal ağlarda paylaş

olsun okadar yani
bide enemy at the gates de aşk olayı olmasa ii olurdu ama
genede ole sırf aşk filmi denilcek gibi diil yani başlarda savaş var geri kalan sniplerlar arasında gecio[hline]Head, 03 August 2003 18:00 tarihinde demiş ki:
babs mutluluga giden bir gateye ne dersin
Elenaor-Wizard of the Hun

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...