Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

III. Geleneksel Pepeleksel Futbol maçı sonucu..

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

said:
Delanoresse, 31 August 2003 02:02 tarihinde demiş ki:
son dakikada gol atmasinlar diye ustun caba gosterip ters takla atarak topu aldim birinin ayagindan onun disinda pek bisey yapmadin defansta bi iki atak kestim o kadar.

bu arada babacum'u neden kaleye koyuyosunuz abi adam tazi gibi kosuyo?[hline]anlattiklarim karsimdakinin anladigi kadarsa benim sucum ne!?

lol babacum duymasın ama kaleye geçip de halı saha parası ödeyecek başka adam bulamıyolar ondan euheau :D[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

ben sol kanatçı olacam büyüyünce. bi dahaki maçta da olur hatta. roberto karlos gibiyim maşallah. o defansta iyi diil. ben defansta da hücumda da iyi diilim o kadar fark olsun canım!
[edit: ha bi de onda teknik var birazcık. ne farkeder ki!][hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 31 August 2003 02:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 31 August 2003 02:30 tarihinde demiş ki:
mauhauha phalanx kıl olduğu için yazdı ben forvette oynamıcam diye. jankis de ciddiye aldı mauhauha
ay koptum süper[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

aha atlamış bi sazanımız da ağa ..
meraba nöpetçi lapin euah[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi burada ciddiye alıp almadığımı sana oturup anlatamayacam çünkü anlamassın ..
ama phalanx ı senden iyi tanıdığım kesin adamın 2 halı saha maçında ortalama 10 golle oynadığını gördüm
o yüzden sen forvete geç phalanx ı defansa alcas deseler bana bi tarafımla gülerim eha

ayrıca bizim takıma geçmeyi istiyosan bana deil fiz ya da silth e soracan :P
ama sanırım bizim takımın bi toparlayıcıya ihtiyacı varmış
konuşulanlardan onu çıkardım ben[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

sizin takıma geçmek mi istiyom auhauh ulan saçmalama ben bizim takımda iyiyim.

pancu var (dela)
defansta zago ve ronaldo var (mrbomb ve nicki aklımda kalmayan arkadaş ehueh)
roy keane var (dyna)
ceyhun var deli şutlarıyla (apex)
ilhan mansızımtırak var (mumu)
hasan şaş var (ben)
bi de defansa yardım etmeyen jacabo var heuh

ben memnunum bizim takımdan maşallah[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

ahah harbi ya winning eleven'dan futbol öğreneceğim aklımın ucundan geçmezdi. benim gibi bi kalas bile teknik çalımlar atabiliyo şu oyun sayesinde.
söylenilen şudur ki paslarım ve çalımlarım harbi winning eleven'daki oyuncuların hareketlerine benziyormuş :D doğrudur

bu arada ben ne zaman yıkıldım yaw hatırlamıyom silth[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

maçın yıldızı: sabo (çok koştuğundan, eğer dela wannabesi yine beleşte durmasaydı o oynayışla rakipsiz en iyiydi)
maçın en hıyarı:hıyar demem kimseye
maçın en güzel golü: dela nın kafası
maçın en güzel asisti: dela ya orta mı yapıldı bilmiyorum da orta ise o pozisyondur
maçın en tembeli: gimli
maçın en çalışkanı: sabo
maçın en centilmeni: silthanas ve sabo hariç herkes eheh
maçın en çirkefi: silthanas ın tanrının elini kullandığı pozisyon
maçın en güzel anı: ben en çok top bana geldiğinde sakin sakin bekleyip, adam yanıma gelince de güzel bi hareketle sıyrıldığım anları sevdim, karşı takımda olsaydım dela nın kafa golü ve öbür 1-2 golü vardı onlar güzel anlardı
maçın en artistik çalımı: yok böle bişe, görülmedi[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 31 August 2003 04:21 tarihinde demiş ki:
ya fizban allah için git işine orda ben nasıl faul yapabilirim 3 kişi tellerin orda üstüme çullanmışken. çok temiz bir şekilde çıktım 3ünüzün arasında ve gittim golümü attım[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
hoca farkında değilsin galiba da bazı pozisyonlarda çok sert giriosun, ben sonradan gelen 3. kişi olduğum için o pozisyonda ne kadar sertlik var bilmiyorum da orada elinle bacağımı tutup önünü kesmemi engelledin, bariz fauldü, ayrıca oradaki öbür arkadaşlar da faul dedi belki onların da bir olayı oldu orada,yazsınlar buraya.3 kişi de çullanmıyordu ayrıca, ben sadece yakındaydım, bi sakatlık olmasın diye bacağımı sokmadım araya, 2 kişi vardı senden topu kapmaya çalışan[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
maçın yıldızı: dela-sabo
maçın en hıyarı:maç başında forvet te oynucam diyip herkes forvet oynayınce eşşlek gibi defansda duran ben, 2 saat karsıdan yol gelim sonra defans oynayım iş mi
maçın en güzel golü: dela nın kafası sağlamdı
maçın en güzel asisti: defanstan cıkardıgım onlarca top var ben yaptım assisleri :)
maçın en tembeli: gimli , peşinden de şişen arcane ;)
maçın en çalışkanı: bizim defans süperdi illa gol attı diye forvetleri seçmem pas alamasalar ilerde presle top kazandıklarını gormedim :)
maçın en centilmeni: arcane (zaten pek de koşmadı :P)
maçın en çirkefi: ?
maçın en güzel anı: kaledeyken aşırtma vurdugunuzda topu celmem le direkten sekip bana gelmesi :)
maçın en artistik çalımı: mr.bomb muydu o pozisyondaki unuttum top biizm kaleye gelirken topa basıp geri çekti silthanas la arcane cumartesi pazarı nerde diye sormaya basladılar.[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...