Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

III. Geleneksel Pepeleksel Futbol maçı sonucu..

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

martılar bayağı yemişsiniz.
takıma özel kaleci hizmetiniz karşınızda.
ne tür kombinasyonlar istersiniz?
ortalara hakimiyet? karşı karşıya da gol yememe? 2v1 gibi durumlarda yapılabilecek maksimum çakallık? 3v1 gibi durumlarda yapılabilecek maksimum çakallık? cepheden gelen şutlardaki refleks kabiliyeti? sağdan kanat ve sol kanattan gelen füzelerde açı kapatma teknikleri? ayağa degaj opsiyonu?

ne istiyorsunuz, ne? seçin 3-5 tanesini, eheh. hepsini birden yapamam uyarayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bende atar gibi yapğtım okadar top sürdük calım falan derken sut diregin üstünde ndısarı
arada gimli kesti :)
yarım kiloda benden ekleyin
18-19.5 falan oldu işte yeter[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

ehe maçın hıyarı olarak kendimi seçiyorum. gittim kaleyle bütünleşmeme 2 adım kalmışken topu (kaleciye olsa üzülmeyecek) uzaya attım.
ayrıca orta sahanın 1-2 metre önünden vurduğum şuta üzüldüm ya gitti o kadar direğe çarptı :)[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

gaza geldim detaylı yorum yazıcam gece gece

Fizban:forvette topların peşinden koştu ama defansa hiç yardıma gelmedi cık cık cık
Babacum: kaleciydi bi ara liberoya geçti ama gollere mani olamadı, çalıştı didindi
Gimli: kendi çapında pasta, ay defans işte.
Silthanas: orta sahada top kesmeye çalıştı az buz başarılı oldu ama forvete yeterli desteği veremedi
Arcane: 15 dakka sonunda tıkandı göremedim pek heuh
Phalanx: ben çok korkuyordum bu adamdan herkes deli gibi övüyodu falan. formsuzdu herhalde bilemicem
Coldwind: maçta hakkaten hiç dikkatimi çekmedi ya birşey yazamıcam
Kenderleme: müthiş defans ve topları üstüne çeken kaleci, daha fazla fark yemediyseniz bu adama dua edin

Delanoresse: golcü varlık, karşı takımın kondisyon bittiği anda forvette baya gol attı. ha bi de PANCU. maçın ortalarında defansına bile yardımda bulundu bolca
Xechelon: defansımızın 2 belkemiğinden biri saolsun varolsun
Mumu: forvette iyi işler çıkardı, kanatta oynar gibi oynadı, defansa pek yardıma gelmedi
Dynamick: deli koştu tam bir DMC, bi ara kaleye de geçti. defanstan bütün topları bu herif dağıtıyodu. forvete pek çıkmadı ama 1-2 gol de attı yine de.
Sabo: zaman zaman şahsi oynadı, 3-5 güzel çalım attı, tıkandığı 10 dakkalık bölümde kaleye geçti sonra yine vızır vızır koştu, dela kadar olmasa da gol attı
Apex: 2-3 uzaktan güzel şut çekti ama kaleyi bulmadı. 1 golü vardı. defansa yardıma gelmedi. bahane olarak da "abi o zaman nası gol atıcaz" dedi heuhe
Jacabo: bu hiç defansa gelmedi 1 milyar kere falan bağırdım defansa yardım et diye ama ı ıh. 1 gol atmış farketmedim.
Mrbomb: defansımızın bir başka belkemiği, bu da olmasa biz fark yerdik. maçın sonlarında "abi biraz da başkası defansta dursun" diye yalvarması sonucu baya bir acıdım kendisine heuhe[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...