Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 40k oynayanların oynamak isteyenlerin dikkatine...!!!

Sanguinius

Öne çıkan mesajlar

walla yanlışta biliyor olabilirim ama imperial guards'ın tarihi marine'lerden daha eski olması gerekiyor.Bu arada birde Chaos ordusu eklesinler Fantasy oyuncularına madem :).Sizde bir Tau ordusu ekleyin :)

[ Mesaj 03 Mart 2006, Cuma - 22:01 tarihinde, KARAMURAT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

de şöle bişi var benim elemanların yaşı ortalama 1000 :d ki buna imparatorla pişti atmış dreadnoughtları eklemiyorum bile... :d

ayrıca bizim elemanlar bi eldar bi black templar bi imperial guard bi tyranid bi dark eldar bi de daha karar verememiş bi arkımız var :d buyrun oynayalım
Sosyal ağlarda paylaş

imparatorlugun 40012 bla bla lı doktrinine göre uzaylilar insan gezegenlerine yakın biyerde bile gözükürlerse anında yokoluslarina dayanan karsi saldiri dugmesine basilmiş our

yani türkcesi
karsinda templar ve imperail guard airbourne troops olcak :d
ama korkma tavuk bi arkadasşimizvar adi eldar o sana yardimci olur sanirim iyilik adına öldürenler sizi...
Sosyal ağlarda paylaş

alıcı: kale kumandanı viktor , çıkarma gemisi weinar
tarih: 32 34534332 m41

bu bir acil durum mesajıdır. gezegenimiz tau denen uzaylı tehdidiyle karşı karşıya... gezegeni kuşatan gemilere bakılırsa buna çok uzun süre dayanamayız. bize yardım etmelisiniz... imparatorun onuru için.................

........rasr....rrrrghhhhhh......qwell......

...............................................................................................
....

++++end of transmission++++

gemiyi hazırlayın... imparator için bir gezegen daha ele geçireceğiz!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...