Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şahan

Daniel

Öne çıkan mesajlar

Ya birde aklıma gelmişken o aşk böceğinde her haf ta çıkan bir kro tiplemesi varya ona bitiyorum özelliklede seçen kişiye yavşadığında beni seç beni seç diyip adamı hmm hmm diye okşuyuya :D[signature][hline]Shake it once, that's fine, shake it twice that's okay.
shake it 3 times your playing with yourself again.

Sosyal ağlarda paylaş

Senin alnını karışlarım, zaten günlük konuşmalarıma bile girdi benim durduk yere arkadaşlarıma "dedin mi demedin mi ? , dedin mi demedin mi ? " , " senin alnını karışlarım " diyorum.. :)
Bu arada tv capture olarak değilde , normal görüntü dosyalarını bulmamız mümkün değil , değil mi ?[signature][hline]Why is it every move I make turn out to be a bad one
Where's my guardian angel
need one, wish I had one
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi arkadaşım var bana dedimmi demedimmi diye flood yapıodu bende anlamıodum ama ayıp olmaın die ehe mehe diye gülüyodum demek ondanmış bu serzenişler...[signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 27 Kasım 2005 21:53 tarihinde demiş ki:
yes i always speak english

auheauhehua eet ona bende yarıldım hele beni seç beni seç diyo ya ona çok güldüm

bide sihirli bi değnek olsa naapardın iki göğüsünüzün arasına dokunurdum[signature][hline][b]bir kara kaşın bir kara gözün değer dünya malına..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...