Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En Çamur 3 Oyuncu......

NuKe

Öne çıkan mesajlar

• Admin
ilhan sadece hakemler eitiraz eder derken bülentin de çirkef olmasını soleyenler en baş zaten hakemlere itiraz etmesini vurguluyor bundan yola cıkıp çirkef diyorlar

şey gibi oldu bu" ben adamin boynunu 3 cm kesip öldürdüm sen 5 cm kesmişsin canisin sen ..."[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Sosyal ağlarda paylaş

birkere düzgün konuşun haddinizi bilin. zaten çürükmüşmüş.

bülent dirsek atmıyor demek ha vay anasını. ben hiçbir zaman bülentin çirkefliğinin hakeme itirazından olduğunu söylemedim bu yüzden dynamick bu tür(şey gibi oldu bu" ben adamin boynunu 3 cm kesip öldürdüm sen 5 cm kesmişsin canisin sen ...") ilkokul benzetmelerini kendine sakla

sabo sen de bari aynı topic içinde 180 derece dönüş yapma. karar ver hakeme itiraz çamur mu değil mi?
said:
LvL_Sabo, 28 August 2003 15:52 tarihinde demiş ki:
ümit özat çamur diildir ama en öküzsel faulü bile yapsa gider hakeme itiraz eder faul olmadığı yönünde
ben de ondan kıl olurum herife[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca hakeme itiraz etmek çamurluk değil
ama olmamış birşeyi olmuş gibi göstermek. veya yaptığı birşeyi yapmamış gibi göstermek çamurluk

ilhan her zaman hayvansal faul yaptığında bile "ya ne var be" falan gibilerinden hakemin üstüne yürüyo[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 30 August 2003 15:55 tarihinde demiş ki:
bence çamurluk değil ama sizin değerlendirmenize göre değerlendiriyorum güzelim. ok?[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

ben de öle bir şey demiyorum güzelim. eğer başkası diyorsa gidip ona sırnaşın. aeeahhuea zaten düşüncesi çürüktü bu beşiktaşlının ayayayay biz de çürüttük hihohoa diye tatmin etmeyin kendinizi
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
raiderin accountu heklenmiş sanırm veya cafede tuvalete falan gitti veledin biri bişiler yazdı herhalde
yok yok bukadar saçma yazmak başka türlü olamaz yane
yorum yapmaya bile gerek yok[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
en yararlı link
Urza 30 ağustos akşamı saat 00,15 de kanald de insan sarrafında demiş ki: Zoru başardım
Sosyal ağlarda paylaş

ya akrdeşim sen bana hakaret etmiş misin? etmişsin

daha hala ne diyorsun sen ya! çocuk mocuk. merak etme hacklenmedim. ancak çoluk çocuk bu kadar düşünüyorsan şunu da öğren artık.

herkes senin düşüncende olmak zorunda değildir. bu tür zamanlarda da her zaman senin düşüncen doğru olacak diye birşey yok. sen karşındakinin düşüncesine saygılı olmak zorundasın! bu kadar basit. karşındaki senin gibi düşünmüyorsa o ne çürük düşünceli olur ne de başka birşey.

bakın yukarda ne demişim. eğer hakeme itiraz etmek çamurluksa tamam ilhan çamurdur. yani bana göre itiraz etmek çamurluk değildir. ne bülente ne de başkasına bu yüzden çamur demem. bu da benim çürük düşünceli olduğumu göstermez
Sosyal ağlarda paylaş

senin yazdığınla hakaret edilen bölüm arasında uzaktan yakından alaka yok. orada yazılan bülente itiraz ettiği için çamur diyorsun ilhana çamur değil diyorsun

ama bir anda sınırlar aşıldı.

dediğim gibi sana göre çamur olabilir bana göre değil. benim fikrimde değilsin diye küfretcek halim yok. kapiş?
Sosyal ağlarda paylaş

zaten çürüktüye dedim zaten

küçük ya da büyük. arkadaşım mısınız? değilsiniz. tanıdığım mısınız? değilsiniz. o halde bu forumda kurallara uyacaksınız! bu kadar basit. gidin arkadaşlarınıza annenize babanıza edin o lafları. karşındakine hakaret demezsin o kadar basit. forum dışından insanlara hakaret edildi diye ne kadar uzatıldı olaylar zamanında. neyse daha da sündürmeye gerek yok konuyu siz aynı şekilde devam edin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...