Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ofis patron sinir

Ra_d

Öne çıkan mesajlar

sabahtan beri hiç bişi yapmadan oturuyortum.pazatesi günü verilmesi gereken projeyi bekliyorum hala. Ar-Ge müdürümüzde inat yaparmış gibi herseferinde gözümün içine baka baka karşımdan geçiyo(projeyi vermesi greken kişi o).patronda "ne işe yarıyo bu, sabahtan beri oturup duruyo" der gibi bakıyo.acayip kötü durumdayım.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bunu yazdıktan sadece 15 dakika sonra Ar-Ge müdürümüz geldi.zaten herifi görünce elim ayağıma dolaşıyo.daha ilk patronum :)

"ya senkronizasyon işini" dedi.boynumdaki karıncalanmaları hissettim. "pazatesi sabahı konuşalım.şimdi yetişmez." dedi.gitti.

şimdi bu iyimi,kötümü?[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

Iyi bence.. demekki sana kallavi ve bol paralı bir proce geliyor.. o yüzden hazır ol en iyisini yapmaya...[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

O zaman Haziranda ölmek zor'dan bi kaç mısra:
Çalışmışım 15 saat
Tükenmişim 15 saat
Yorulmuşum,acıkmışım,uykusamışım

Anama sövmüş patron
Sıkmışım dişlerimi
Islıkla söylemişim umutlarımı

Sıcak bir ev özlemişim
Sıcak bir yemek
Sıcacık bir yatakta
Unutturan öpücükler...[hline]Dracula Mager[Humanity]