Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

urmesque said:
pogodi said:
sabah uyanıp da telefonun ekranında bişey görememek çok acayipmiş. buruldum=).

mesaj attık ya encüks.

yoktu ekranda bişi aşkuam.
günlük demet zehirlenmiş. hastanede serum yemiş. kolu kazık gibi olmuş böyle. geçmiş olsun di mi? geçmiş midir ki? bi mesaj atiim madem.
ayrıca hastayım ben de. annemi istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Telefonum baglandi gunluk.
Sabah 8de kalktim randevu aldilar 8-1 arasinda diye. Saat 2.30 oldu yoklardi hala. Dedim ben bir kendimi arayayim ev telefonundan baktim acilmis. Okula geldim hemen internete de basvurdum onun icin de 2 gun sonra haber vereceklermis. Ama yine de sinirlerim bozuk nedense anlamadim ben. Neyse gidip spora yazilayim ben artik.
Sosyal ağlarda paylaş

lan pardon gunluk uzun suredir bosladım seni yazmadım birsey kızma lan okul basladı odevler falan derken unuttum seni.aslında belki de yazacak pek bir seyim olmadıgı icindir.hayatım iyice monotonlastı hicbir sey yapmıyorum degisik.Arada bi gezme tozma isine giriyorum falan ama pek bi atraksiyon olmuyor.Ha bi de bi kız var ilk goruste bole kalbim hop hop etti ama bosver simdi sevgiliyi falan dersleri toparlamak lazım.ama guzel bir hismiş uzun bir suredir bu hissi tatmadım varlıgını bile unutmusum ha.Yeter bu kadarı simdilik aynı yolda devam hadi eyvallah benden bu kadar...
Sosyal ağlarda paylaş

bi sure hersey cok guzel,
insanlarla konusuyorum, guluyorum, okula gidiyorum duzenli, ders calisiyorum, eglenceli sarkilari loopluyorum, tamam diyorum iste astim ben, unuttum bitti holey!

ama yanlislikla bilgisayarin bi deligine girmis bi zip dosyasi cikyior birden, "oyle kalcak biseyler" lan bu ne acep?
ay donumumuzde (ozman ay donumu kutlicak kadar heycan varmis) yaptigim video.
bi bu eksikti
arka planda bonjovi caliyor, bizim fotograflarimiz geciyor parkta salincaga sikismis gotum cikaramamisiz, tavla oynarken, beraber kahvalti yaparken,
camel, tauren, yuzuk, cicekler, wow, druid
sonra kendimi bu halde buluyorum.
of.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük şu dünyada wow oynamayan bi tek ben mi kaldım acaba

günlük eve giden yolu kapamışlar, sürekli yasak yola girmek zorunda kalıyorum çünkü şu an evime 1 dakikada gidicekken 10 dakika dolaşmam gerekiyo ve o yolu da şaşırıyorum ben öğrenemiyorum yön bulma özürlüyüm

bi de bugün tatlı ekşi soslu tavuk yaptım fena olmadı ama hayallerim yıkıldı tarifi kötüymüş ben düzelttim yine sosunu biraz

sevgiler günlük görüşürüz
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugun irenç bi stüdyo geçirdim, amfi rezaletdi, hiç güzel ton alamadım. Yeni davulcuyu denicektik göya, ama stüdyo o kadar kötüydü ki çalamadık doğru düzgün. Sİnirim bozuldu hemen gittim cumaya başka yerden stüdyo aldım , bi daha oraya adım atarsam.
Sosyal ağlarda paylaş

dusundukce deliriyorum artik

adamin bi tarafinda degil ben telefon parcaliyorum, midemi mahfediyorum.
resmen ezik bi insanim
ustelik simdi hem ezik hem de telefonsuz bi insanim.
allahtan aranabiliyorum, arayamasam da.
1568 tane hayranim mahfolurlardi ulasamasalardi.

salaksin kizim cidden salaksin

ya telefonum ya of ya
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...