Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük bu ne ya?
Bir yerde bomba patlar.
Bir yerde savaş olur.
İnsanlar kafayı bozmuş düşünmesi bize düşmüş.
Biz de beynimizi yiyelim.
Yani hakikaten o kadar sıkıldım ki sabah gazeteyi açtığımda abidik gubidik sinir bozucu haberler okumaktan, terörist olup ben başkalarını üzüp sonra da bir evil laugh atayım daha cazip geliyor şu anda.
Neyse o değil Haziran'dan beri kendimi salıp kitap okumadığımı fark ettim, o yüzden dün yeni kitaba başladım moralim düzeldi biraz odamda oturup böyle sessiz sakin kitap okudum iyi geldi. Uyku saatlerim de bayağı bir düzene girdi kendi kendime 10.30 da kalktım bugün çok temiz bir saat :) Bakalım bugün neler olacak akşama yazarım..
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbir şey yapmamak ne güzel lan.. bu gün 2 telefon konuşması ile cts ve pzt'mi kapatmak dışında hiçbir şey yapmadım..

şimdi kalkıp yapmam gereken işleri yapmam lazım =(

keşke bir kaç hafta hiçbiişi yapmama gerek olmasa..

racta bizi tatile götür?

en azından zebehten şu ana kadar olan süreyi cidden bomboş geçirmeyi başardım. gerçi şu saatten sonra overwork gibi bi durumla açığı kapatmam gerekecek ama değerdi yani..

negzel.. du lam bi deniz kenarına falan mı insem acaba. çay falan içerim gelirim.. 1-2 saatten bişi olmaz. yok ama denize inmek yerine şööle balkonda yayılıp keyf yapsam 30dk hallederim ben işimi.. yuppi?

yuppi?
Sosyal ağlarda paylaş

günlük sigarayı bırakalı 1 hafta falan oldu heralde ve şu an canım eşşşekler gibi tütttürmek istiyor. dayanmak lazım! Ulaaan! pof be ne zor şey lan! ama içsem var ya şu an yemin ediyorum keyiften sonsuz köşe olurum. yok ama içmemem lazım. evet içmiyim. evet 1 2 3 4 5......6 sigara 7 sigara 8 sigara 9 10 11....
Sosyal ağlarda paylaş

Dinle günlük,

Yazdıklarımı anla biraz. Bırak kirleteyim seni, benim gibi ol sende, pis. Çamurlu ellerimle dokunayım sana, sayfalarında parmak izlerim çıksın. Tanı beni, kimliğimi çıkar. Bulaştırdığım pislik için minnettar ol bana. Kin besleme sen, parçamı sana verdiğim için.

Gözyaşlarımla sayfalarını ıslattığım için sen kızma bari bana günlük.Kendimden bir parça yazdığımda silme beni üzerinden. Bırak sende kalayım.Senin olayım kelimelerin içinde gizli.Harflerin arkasında saklanayım.Bi sen bil yerimi.

Sus günlük,

Sen cevap verme bari.
Sen dinle beni.
Sen..

Anlamasanda bi duy.

Bırak konuşayım istediğim kadar.Bırak isteyeyim dilediğim kadar.Sen dinle günlük, bu sayfada bari sen benim ol.

Sonra sende gidersin, kalabalığa karışıp temizlenirsin..Üzerinde bıraktığım izleri yıkarsın.
Bir gün belki tekrar gelirim sana, yazarım, anlatırım, pisletirim seni.Ama hiçbir zaman benim kadar kirli olamazsın bidaha. Çamur tutmaz başka sularda yıkadığın sayfaların.

Sonra bütün sayfalarını yıkarsın, bir daha yazamam.

O güne kadar, bugünü yazarım günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...