Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günlük spora başladım omuzlarım fena ağrıyo biri tepeme cıksada tepinse o kadar rahatlıycam ki. Akşamda her haftasonu olduğu gibi yazlığa kacıyorum. Pazartesi iş başı çok monoton bir yaşam tarzı. Bir manitamız olmadı tip desen var çene desen var eksiklik nerde anlamadım. (td)
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün güneşlerden dönerken can ile bindiğimiz taksi ile bebek istikametinden beşiktaşa gidiyorduk.

Klasik taksi muhabbeti , adam gene gevelemeye başladı bişiler biz he hı diyoruz. Eh arkadaş bebekten gidiyoruz dedi cd yi taktı SEVGİLİMİ KOLUMA TAKARIM , BEBEKTE 3-5 TUR ATARIM şarkısını açtı adam ve biz bebek sahilde gidiyoruz. Hayatımın en zor dakikalarından biriydi. Neye uğradığımı cidden şaşırdım. Adamda direk bir apaçi olma eğilimi tahlili yaptık ; ama adam olamıyor böyle bi durumda var , ardından açılan şarkı direk bizim için fatality oldu. Açılan şarkı ismail yk bas gaza şarkısıydı , herif şarkıları yaşamak istediği için bu şarkıdada gaza bastı durdu , lanet ettim , arabadan atmak istedim kendimi.

günlük,

lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Defter,

bütünlemeyi geçmişim baya mutlu oldum, bodruma dönüyorum en kısa zamanda! leş gibi sıcak olmasına ramen günümü kadıköyde geçirip oram buram terleyip nargile içtim, iyiydi güzeldi. dark knighte gitcektim gene yalan oldu. TKda wipesız 2 saatte temizledik ortamı güzeldi. creeping deathin sonundaki soloyu bassla atabiliyorum, this is what i call progress!

Yarın görüşürüz.
İnsanın tam zıttı, yine kendisidir..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rüyada portakal görmek
ruyada portakal görmek, çok guzel haber alınacagına ve ask hayatında basarılı olacagına yorumlanır. iri bir portakal degerli bir esya demektir. portakal aldıgını, gören kisi degerli esya sahibi olacak demektir.. ruyada portakallarla dolu bir agaç ev alacak demektir.

vay anasını ...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...