Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

yaw bugun dif sınavım vardı...

gıcık oldum...

4 soru sordu 2problem
2 diferansiyel denklem...

yaw o kadar dif yonteminin içinden ki bernolli ricatti falan varken neden baya bi kolay olan tam dif hale getirmeleri sorar anlamadım. dun gece sabahladım nerdeyse sorulabilecek en zor sorulara bilem baktım ki bunlar işledigimiz bolumde bernolli ve ricatti oluyolar. bunlar varken tam dif hale getirilen denklemleri sormaz dedim bakmadım. kaldı 2 soru oyle allahtan problemleri yaptım.

yarın da laplace fourier snavı var bakalım ne yapabilicez

bu gece de uyku yok bana. yazın sıcagında yaz okuluna kalıp ders calısmak koyuyo yaw adama.

uykum yok ama yatıp aptal aptal televizyon seyredesim var...
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün çığlık atarak uyandım.
bi yoldan iniyorum aşağılara doğru orda bi cafe var. bir arkadaşım 2. katında oturmuş nargile içiyor. benim geçtiğimi görünce demet gelsene diye bağırıyor. bende tamam diyorum ağaç bi merdivenden yanına doğru tırmanmaya başlıyorum. 1.katında da başka bi arkadaşım oturuyor. tırmanırken belim açıldığında bişey görmüş. demet belindekiler ne diyor. çıkıyorum belimi bi açıyorum binlerce uğurböceğine benzer böcek belimi kemiriyor. birsürü iğrenç böcek heryerden çıkıyolar derimin içinden.. yuva yapmışlar sanki. hava ısınıyo ısındıkça çoğalıyolar kıpır kıpır binlerce.. sonra canım acımaya başlıyo çığlık atarak uyanıyorum =( hala etkisindeyim yaa of.
Sosyal ağlarda paylaş

ya yok gunluk gecici sey işte bi mutluluk gecti gitti bak.yemek falan yaptım yıllar sonra,ama hala doverim len umit ustayı.su vize hedelerine de baslamak lazım artık.metalica biletini de satamıyorum lanet.araın da engelini kaldırdım dun.niye yaptım bilmiorum.hala merak mı ediyorum dedim ama yok etmiyorum.sadece kurunun yanında hazırki arkadaslıgımı arası niye yakayım dedim.evt oyle valla,kendimi fln kandırmıyorum.gecti gitti bitti o mevzuat
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:
13-14 yaşında bir çocuk.. kulaklar delinmiş.
benim oğlum olsa da deldirmek istese bu yaşta karşı çıkarım herhalde. mantıklı değil, akıllıca değil.. hiçbir sebebi yok.

ne biliim avrupai çocuk yetiştireceğiz derken çocukları başımıza kral ettiler, şımarttılar sanki. bir de nasıl afra tafra var, sanki ailesi düşmanı çocuğun. dostlarının her dediğine itibar ediyor ama aileyi iplemiyor hiç. düşman görüyor sanki.. lan ailen senin iyiliğini isteyen zaten! ötekilerin ne tecrübesi var ki gaza geliyorsun diyeceğim ama biliyorum ki beyhude

burnu sürtünce görür kim dostmuş, kim düşman..

Ahahah, tamamen çocuğunu dürbünle izleyen adam olmuş bu yazı.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük patide bir anlam kargaşası almış başını gidiyor.
Sanane-samanye diyaloglarına bile "ooo ayar" deniliyor ve bu yüzden artık zekice bir şeyler üretmiyor, işin kolayına kaçıp ufak msn şakalaşmaları yapıyorlar. Bence insanlar ayar vermekten çok "ayar vermek" deyiminin büyüsüne kapılmışlar. ekşi sözlükte ilk gördüğümde (daha ufakken) öylesine büyülenmiştim ki ben bile sorma gitsin. Laf sokmak da güzel ama laf sokmak yetmiyor. Hani insanın içine sokası geliyor derler ya, işte öyle insanın ayar veresi geliyor. En azından bazılarına öyle geliyor sanırım.

Ama bu ülkede bir yerlerde şu an bilgisayarının başında, "ayar, çakma, apache, vs." gibi terimleri sevmeyenler, ignore tuşu olsa da ignore etmek diyen insanlar var günlük. Biliyorum. İşte o insanlar büyük adam olacak ilerde, ya da olamayacak ama büyük hayalleri var.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...