Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

Günnük ciddi ciddi aklımı kaçırıyorum sanırım.

Sinirliyim ama mutluyum.
Gülüyorum ama gözlerimden yaşlar akıyor. walla bak hemde gözyaşı akıyor.

Mantıklı düşünemiyorum.
Düşleyemiyorum.
Bisey düşünürken öbürünü istiyorum.
İsterken birini öbürünü söylemeyi unutuyorum.

Yani ciddi ciddi delirdim sanırım ya.

YANİ CİDDİ CİDDİ GİDİYO MUSUN??

- bengüüüüüüüü !!!! aaahhhhhhhhhh bengüüüüüüüüüüüü !!!!!!

*sahneye atlar*

300
500
300
500
300

napcam ben ya :S
çok fenayım..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük;
bugün herzamanki gibi derse geç kaldım. neyseki hocamla kanka modundayım. oturduk bi güzel sorularımızı çözdük konumuzu anlattık. havada çok sıcak. hiç ders yapılası degil moralde biraz kötüydü benim hocacığım bana bi şarap açtı. hadi bi kadeh içelim dedi. içtik yetmedi birer şişe bitirdik sonra (=
ben bu kadını çok seviyom ya. muhabbetin dibine vurduk zaten. öyle işte.. eğlendim. yarın 2 deneme çözücem, kararlıyım. hadi şimdi ba bay.
Sosyal ağlarda paylaş

hayatıma giren her insan, ne zaman alissam, deger versem o dakikadan sonra agzima sicmak ve sonunda terketmek mi zorunda beni?
ulan bu erkek milletine zerre guven olmaz "babana bile guvenme" diye bi laf var, neden anana değil de babana?
erkek cünkü.

cok canim sikkin gunluk,
yine ayriliklar basti herbir yanimi, boyle patlamamak icin pilav bile yaptim, sen düşün.
Sosyal ağlarda paylaş

Özlem Tekin & Badem - Kalpsiz

tek şarkı yazdım ama düşüncelerimi de yazayım. aralıksız 2 saattir filan dinliyorum. durduk yere adamın ... koyan şarkılarda top 10 a da koydum şarkıyı. lan nerden gördüm de dinlemeye başladım. hey allam ne hanzo adamım lan ben
Sosyal ağlarda paylaş

tekmelerimi esirgemedigim hayatımda herşey yavaşça düzene oturmaya, ruhumun derinliklerindeki arsız doyumsuz çatlak ama fazlasıyla cesur kızın yerini derin düşünen adımlarını ip atlar gibi degil de arnavut kaldırımlarındaki taşların çizgilerine basmamak gibi bir saplantısı olan bireyin titizliginde atan bir ayşecik aldı sanki
mutlumuyum
mutluyum elbette
çünkü beni benden alan, gözlerime mıh gibi saplanmış ve oradan hiç çıkmaya niyeti olmayan biri var içimde, kalbimin taa içisinde
mutlumuyum
mutluyum elbette
sonunda gercekten birine kalbimi oldugum gibi açabildim
saf, temiz, içten, çıkarsız ve yalın...
mutlu muyum
mutlu degilim
bu ay bizim kotaya fazlasıyla girmiş be günnük :(
nese bidaa olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

günlük

kızlar hep arkadaş oluyor be agatör. insanın 1000 tane kız arkadaşı olunca haneye bir tane daha eklemek çok mutlu etmiyor adamı.

üni diyip durdum, durduk, durdular. sabretmeye devam ediyorum az kaldı.

bu arada üni demişken off çalışmaya devam ediyorum. 1 haftayı biraz geçti sanırım tam bilmyiorum, bir süredir çalışıyorum. dersane 15 dergi vermişti. o dergileri çalışarak bide arada azcık soru çözerek açıklarımı kapatma çabasındayım. en son 210 yapmıştım 3 hafta önce falan denemede.. yani çalışmaya başlamadan önce. şuan 12. dergideyim. bu dergiyle beraber 4 dergilik işim var. günde 1 dergi bitiyor ortalama. hazirana taşırmadan bu işi halletmek istiyodum ama beceremicem büyük ihtimalle /:

geri kalan zamanda zaten sürekli deneme çözcem günde 2 adet olmak üsere...

günlük stres geliyor arada bir fena halde. umarım bu kadar hızlı konu işliyorum falan hepsi giriyodur, adam gibi öğrenebiliyorumdur. şaka maka 2-3 hafta kaldı lan!
Sosyal ağlarda paylaş

kötü çok kötü berbat

bilmiyorum her şey çok ters gidiyor işte ancak huzura kavuşabilme ihtimali ile hareket etmek zorundayız işte..

olan kayan hayatıma ve üzülen aileme oluyor.. beni de ailemin üzülmesi üzüyor.

bir kişinin bok yemesi herkesi nasıl etkiliyor, inan tahmin edilemiyor, öngörülemiyor..

şimdilik her şey kötü her şey boş
Sosyal ağlarda paylaş

günlük çocukluk arkadaşımla sevgili olup uzun bi ilişki hayal ediyorum..olur mu la sence ?
yani ikimizde adam gibi bi ilişki istediğimizden ve eskiden beri çok iyi anlaşıyo olmamızdan dolayı ilişki moduna girmek üzereyiz..
hadi hayırlısı diyorum

mersindeki kızdan ses soluk yok zaten bi ara aricam onu.

ankaradaki rahat bırakmıyo deli olcam !1

şimdilik durum bu..ayrıldığm kanaldaki kıza yazcam günnük..kısmetse onuda ayarladıkmı tmmdır..

hadi görüşürük
Sosyal ağlarda paylaş

günlük.
uyumamam lazım uyumamalıyım yoksa ders çalışamicam.iki haftadır filan sabaha karşı 5 gibi yatıp 8 de kalkıyorum sırf biraz daha test çözebilmek için.o kadar çok saplantı yaptım ki o 3-3 buçuk saatlik uykumsudan da bi halt anlamıyorum.ama artık aptala döndüm sadece kahveyle besleniyorum neredeyse ve artık o da beynimin uyuşmasını engelleyemiyo!
vakit kaybı diye sağlığımdan olucam yahu.
yemişim sınavını da diyemiyorum çünkü ankaradan gitmek istiyorum hem anne çenesi denilen şey cinnetlik hale getirebiliyo insanı.susması için güdümlü anne terliğine bile razı olabilirim o derece.
yaa işte öyle.
uyumamam için deli-atraksiyonlu önerilere ihtiyacım var.
kahve yapıp çalışmam lazım.
tarih 2 m rezalette.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...