Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük dayt.
lan yine kavga mode on.Artık takmıyorumda,he he ok demekten başka bişey kalmadı.Yani hayatımı sikme konusunda üzerine yok.Telefon fasılımız bittikten sonra düşüncelere daldım heh.9 gibi uyuyakalmışım zaten öyle yatakta düşünürkene.Az önce kalktım.Öyle işte,çay yapayım bari..

[ Mesaj 01 Eylül 2007, Cumartesi - 06:17 tarihinde, Olivies tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, dün akşam ve bu öğlen olmak üzere, tavuk şiş, adana, tavuk kanat, közde patlıcan, lahmacun, çiğ köfte, 2 litreye yakın ayran + acılı ezme yemiş biri olarak çok mutluyum, Adana Yüzevler var göztepede, adamlar harbi işi iyi biliyorlar, 50YTL'yi bayıldım ve yaklaşık 4 gün idare edebilecek kebap combosuna sahip oldum. Çıkışta sorun olacak mı bilmiyorum gerçi, feci yakabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

bbg başlamış gene!

ama güzel kız yok içeride..

off çook kafayı taktım buna yahu gözlük! dertliyim efkarlandım içiyorum..

ehah.. şaka tabii. ama bbg'de güzel kız olmadığı geröek. tamam kötü program yayımlayacaksın 3-5ay. oke. ipler senin elinde bişi demiyorum, diyemiyorum. ama güzel tipler koy bari! ne biliim erkekler için güzel kızlar, bombacılar, minyonlar ve atlar. kızlar için geniş omuzlu atletik erkekler ve.. ve.. e... artık neden kadınlar hoşlanıyorlarsa işte. megaloman bir şekilde "aslında bana benzeyen erkekler koysan yeter" falan diyecektim ama sıradan basit bir espri ve egodan kurtulma çabası içindeyim. yüksek bi egoya sahip olmasam dahi reel hayat içerisinde bu seviyedeki egodan bile sıyrılmak zor gibi gözüküyor şu an.
çalışmalarımız devam ediyor.

bunun dışında babamın tea çin'e gitmesi ve 4fuar gezip gelmesi gibi bi hede var ki.. :( diyorum sadece. burayada daha önceleri yazdığım gibin babam kalça kemiğini kötü bir şekilde kırdı ve yine bir ameliyata daha girmesi lazım. çünkü implatnlardan biri kıkırdak dokuya oldukça yakın ve hatta değiyor üzerine üzerine. ancak bu yaz yapılması gerek ameliyat pıhtı atma ihtimaline karşı soğuk havalara doüru atıldı.. doktorun dediği "şu an bile böyle bir pıhtı atma ihtimali olabilir. kan incelticilere devam" sözüne rağmen babamın 10sa uçak yolculuğu yapıcak olması ürkütücü gerçekten. salı günü sanıyorum doktorla görüşecekler ve nihai kararı doktoru vericek. sonuç ne olursa olsun, babaya selam korkuya devam!

garip işler işte. diğer yandan da sorunlar devam ediyor ancak bana olan sorunları ben kendi çabam ile aşabılıyorsam ne önemi var di mi?

yoruldum, uyumak en iyisi galiba bundan sonra
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...