Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

dün gece çok sevdigim sevgilimden ayrildim, cünkü bana aci vermeye başlamişti. yalnız kalmak istiyormuş.. bende ilk otobüsle evime döndüm haber vermeksizin. msn'den de ilişki bitirdim.. çok garip. zaten hislerimde garip. Tüm resimlerini, mesajlarını sildim.. msn'den de sildim. ona özel telefonumun sim card'ini da kırdım. bitirmek, unutmak istiyorum artik.. kendimi daha ne kadar bok gibi hissedeceğim bilemiyorum.. ama bu sürecin kısa sürmesini istiyorum. içten içe barişmasi için bir hamle yapmasınıda istiyorum aslında. ama barışmaya çalişmasi sadece acımı artıracak.. ne yapacağımı, ne hissedeceğimi şaşirdim. iştahım yok, birşey yapasım yok..sadece sigara içiyorum. bu sürecin bitmesini istiyorum günlük. unutmak istiyorum.... ama nasıl?
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili idiot, bu kadar saskin olmamaliyim artik.
sigara ve cakmak yer degistirdi demin, sigara cakmak yerine. cakmak da agza.
yeter be.

ha bi de arkadas dün party'e davet etmisti mesajla, kabul etmis gibi göründüm pek hevesli olmadigim halde, sonra bugün aradi yine kabul ettim.
ama aslinda gitmek istemiyorum, simdi yine bahane üretmek zorunda kaldim.
''ehrrm sey ben kafama saksi düstü, kötü hissediyorum.. münihe gitmek zorundayim... simdi ögrendim, üzgünüm :/'' ya da en direktinden ''sizi sevmiyorum, bunaliyorum yaninizda, zaten cagirip olmayan pipinize takmiyorsunuz ki arkadasim!!''
niye zamaninda söylemiyorum ki gelmek istemedigimi, kararsiz olmak kötü.
malsin vanil.
simdi aramasini bekliyorum '' gelemicem'' dicem direkt, her zaman reddediyorum. neyse dedikodu yapmalari icin güzel sebep.

cya.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük insanlara sert davranacan. Adam gibi davranmıycan. Hele yanında çalıştırdıklarına. Arkadaş gibi davranıyon azıtıp bişi sanıyolar kendilerini. Şimdi ben elemanı tutup, camdan atacam sonra dayım gelecek neden öyle yaptın diyecek. Nasolsa 1 hafta sonra işleri bırakıp Ankara ya gidecem. Malum ders kayıtları falanda yaklaşıyo. Okullar açılacak. Annemi ve kardeşimi eve yerleştiriyim dimi. 1 hafta daha sabır. Nasolsa hallederler dimi lan tatsızlığa gerek yok. Evet evet yok. Sabır sabır sabır sabır sabır...
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, yurt için başvuru ön kayıt hedesi'ne bir gün (rakamla 1) gün, 1 gün, 1 gün kaçırmışım. olacak iş değil bu yani. şu an okuduğum kitapta da bir gün ile askerlik hedesini kaçırmaması durumu bölümünü daha bu sabah okuyup "obaa şansa bak" dememle bir tesadüfi çakışması oalbilir mi bu kaderin cilvesinin?

eve çıkma amaçlı yurt başvurularını önemsememem, sonra yurt mantıklı deyip karar değiştirmem, anneme de bu durumu bildirmem, annemin hallederiz demesi, benim arkadaşlara yurtta kalacağımı - kesin karar verdiğimi söylemem ve şimdi ise evden vazgeçmişken yurttan da olmam. nedir lan bu. şans mı şansızlık mı anlamadım. bana ev yolları gözüktü istemediğim halde. bu durumu olgunlukla mı karşılamalıyım yoksa salak kararlar verdiğim için kendime ceza mı vermeliyim bilemiyorum. annem beni öldürebilir, evet.

hem belki önkayıt olmadan da olur?

ühü.
Sosyal ağlarda paylaş

olmuyo günlük olmuyoo. toparlayamıyorum. halime bak. ben napıcam? ağlamıyorumda saçma sapaaaan. şuanda da gözüm döndü tamaammm. OLMUYOR. BUNA BAHTSIZ İNSAN DENİR. SİKRIT Bİ EL UZAT LAAAĞĞNNNN!!! okumadım ama duyumlarıma göre evren birlik olurmuş bi istediğin olunca. Ne kadar yalan peki?!!! Ticaret.... :((((((((((
Sosyal ağlarda paylaş

olmuyo günlük olmuyoo. toparlayamıyorum. halime bak. ben napıcam? ağlamıyorumda saçma sapaaaan. şuanda da gözüm döndü tamaammm. OLMUYOR. BUNA BAHTSIZ İNSAN DENİR. SİKRIT Bİ EL UZAT LAAAĞĞNNNN!!! okumadım ama duyumlarıma göre evren birlik olurmuş bi istediğin olunca. Ne kadar yalan peki?!!! Ticaret.... :((((((((((
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük nihayet fuar bitti, acaip yoruldum ama bide standı söktüm sanki adam yok, milletin kaprisleri falan ne zor la iş dünyası anasını satıyım, organisayson f1e bileti verdi günlük afferim dedim adamlara kedi olalı bi fare tutdu herfiler ama bizde onlara o kdar karı falan ayarladık yapsın eşşekler,katılımcı azdı ama satamadık malları ama can saglıgı daha fazla katılımcı olsa ölürdük herhalde çok yoruldum ama günlük anlatadam bi daha okul açılana kadar bi yerde olmıycam sanırım, paticike de giremedim 4 gündür be yeni girdim şimdi özlemişim neyse günlükcan yemek yiym bari akşamda bi çıkalım bakalım 5 gündür bittik lan istanbul trafigine ayrıca bidaha kafam girsin günlük sana ii geceler canım.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük geldim arkadasın yazlıgından hala basım agrıyor biraz fazla kacırmısız herhalde param bitti günlük napıcaz para ver bana hayır pederdende isteyemiyorum 3 gün once verdi cünkü sanırım bazı hesapları arkadaslara dayatmanın zamanı geldi:) ulen bu arada denize girerken kramp girdi az daha kuyrugu titretiyodum:)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...