Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

ARANIYOR:
İstanbul'da 64bitlik bilgisayar aranıyor! Sadece bi analiz için bir bilemedin iki saat kullanılacak. Elimizde mevcut 32bitlik 2ghz ve 2GB RAM içeren makinenin pörtlemesi yüzünden zor zamanlar geçiriyorum. Belki de aradığımız sistem canavarı sizdedir!
Böylece hem topluma faydalı bir işin bir parçası olma fırsatını değerlendirmiş olacaksınız, hem de dasaaa ile tanışıp "sen bana hede hödö demiştin lam! GEL BURAYA!!" diyip kafasında klavye kırma fırsatına ulaşacaksınız. "klavyedelikanlısı olmak kolaaaay" diye de bağırabilirsiniz elbet.

Ya bööle işte.. canavar bi makine lazım, 64bitlik.

|=(
Sosyal ağlarda paylaş

günlük;
3 senedir freshman i gecemeyen
yaptigi hatalardan ısrarla ders almayan
çok güzel seyleri bile göz acip kapayincaya kadar
mahvedebilen
o yesil gozlerin, siyah saclarin hastasi ,o cocuksu olgunlugun kölesi
hislerinin köpeği olan
ve gecenin bu vaktinda kayseri mantisi isteyen
az kivrimli, fazla duygusal beynimi
zahmet olmazsa iyice bi uyarir misin?
hayir arkadan olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük yine çok rutin bi gündü. Sıkıldım artık aynı şeyleri yapmaktan. Sabah kalk , kahvaltı yap , pc başına geç , net her 5 dk.de düşsün , sinir ol , kafeye git , ultimada action yap , eve dön , yemek ye , tivide güzel film ara , pc başına geç , sabaha kdr pinekle. Off offf. Sıcaklarda dışarıda çıkılmıo ki günlük. Yani anlayacağın deişik bişiler yapmak lazım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük salakça başlayan günlerimin aynı şekilde bitmesine alıştım ama evdeki misafirlere sövüp evden çıkıp gitmek benim için yeni bir şey oldu. mutsuzum, sanırım bayağı depresyondayım. düzelemiyorum.
feysbuk da açılmıyor tatakcanım vardı ona bakamıyorum. özledim onu da.
bi de aynı şarkıda takılıp kaldım her zamanki gibi.
wandering stars,
for whom it is preserved,
the blackness, the darkness, forever .
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugün öğlen dışarı çıktım. arkadaşıma uğradım.dergi aldım bir sürü, eve geldim, filmleri izledim. ilk kez sosis pişirdim hayatımda. annem geldi aferin oğlum dedi duygulu anlar yaşadık. :p ankaraya gideceğim için duygulandı. sana kim yemek yapacak diye. dedim anne ağlama. :d

[ Mesaj 31 Temmuz 2007, Salı - 21:41 tarihinde, Alcadras tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...