Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük, yarın andaç fotosu çekimi var ama gözlerim şiş çıkçak ders çalışmaktan gece bilmemkaça kadar. erken yatabilsem bari. tek tesellim yrn geç gitçem okula uyucam:)[signature][hline]Deli eder insanı bu dünya;
Bu gece bu yıldızlar bu koku
Bu tepeden tırnağa çiçek açmış ağaç...
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk asik oluyorum, heralde 4 yil aradan sonra yeniden ve simdi onun yanina gidiyorum bana aci veren asik olmak degil sonunu bildigim bir sure icerisinde asik olmak,belki cok acilar cekecegim belki o9gfffgg hgh offf[signature][hline]wake up.... wake up.... topla kici basi yap make up...

[Bu mesaj pegasus_end tarafından 08 Aralık 2005 18:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük bugün okula gitmedim.
Annemle dertleştim.
Rahatladım.
Bide halledebilse sorunlarımı..[signature][hline]I want you crying with your dirty ass in front of me.
All of my hate cannot be found,
I will not be drowned by your thoughtless screaming,
So you can try to tear me down , beat me to the ground,
I will see you screaming..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
karar verdim kendime yeni bir sayfa açtım bugün.
artık üzülmek yok. herşeye yeniden başlıcam.
yeni bir aşk,yeni bir iş, yeni bir hayat...
( gerçi erkeklere pek güvenim kalmadı ama onuda çözerim zamanla be günlük dimi ama? )[signature][hline]Yaşamak Eyer Nefes Alıp Vermekse
Yaşıyoruz İşte Her Ne Demekse...
Mutluluk Yalnız Seni Sevmekse
Seviyorum İşte Her Ne Demekse...
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük,

Neden hayat sürekli bizi birşeylerle uğraşmak zorunda bırakıyor? Neden bir kerecik olsun, planlarımı yerine getiremiyorum. Neden 1 kerecik olsun huzur içinde geçiremiyorum o günü. Neden? Neden?

Herşey 1 günlüğüne olunda gitse ne olurdu sanki.. Ben 1 günlüğüne mutlu bi adam olsam... Ama yok, gıcıksın hayat. İçimden küfür ediyorum sana, çok yakında dışımdan da edicem. Pişman olucamı bilsem de.[signature][hline]Quisalan Elevas!
Our love, forever...

I`m in love with my lust
Burning angelwings to dust
I wish I had your angel tonight
Sosyal ağlarda paylaş

günlük konuşacak kimse yok gel senle muhabbet edelim herkes uyudu off ya uykum da yok patlıcam can sıkıntısından şimdi. kurtar beni günlükkkk.......[signature][hline]Yaşamak Eyer Nefes Alıp Vermekse
Yaşıyoruz İşte Her Ne Demekse...
Mutluluk Yalnız Seni Sevmekse
Seviyorum İşte Her Ne Demekse...
Sosyal ağlarda paylaş

günlük yaa..
ne olucak yaa.. cnm çok sıkılıyo herşeyden soğuorum ya..uykum da war.ne yapsam acaba..okulda da herkes ustume gelio çok şanssızım ben ya..[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

kendimi çok boşlukta hissediyorum..
kararsız kalmak çok zor..
agresif bi sevgiliyle uğraşmak daha zor,her gün kavga etmek..
bi özürle barışmak
sıkıldım,ruhum çöktü
ben napıcam kimse yardım edemiyo
kendimi tanıyamıyorum nolur bitsin bunlar çünıkü ben de bittim
dayanamıyorum...
biticek galiba..[signature][hline]"Hayatın en büyük trajedisi çok çabuk yaşlanmamız, ama çok geç akıllanmamızdır."
Sosyal ağlarda paylaş

gunlukk edebiyattan 60 alinirmi yaw..snfta 5 alan yok yaa...
herkes 5 beklioken en az 30 puan du$mu$..kagitlari gostermedi daha ama..alalala..yani 3 kotami inglzceyle doldurmustum edebiyat da 3 gelmemeli yani..[signature][hline]"ölene kadar" diye söz verilmi$tir
ama "ölüm yolunda" ba$ka tercihler belirmi$tir..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük dertliyim ya...
arkadaşım bir kızı sevio ama söleyemio bnde yardmcı olamıorum
nasl birşeydir bu kardeşim...?
Aynı durum bnde de wardı birşey söyleyince sen yapabildin mi dio bana.Ne desem bn ona gnlük.Kalıorum öyle...
Help me gnlük!!

Ha bu arada gnlük Süper ötesi bir fenomen olan fransızca hocamız Maho sınaaw yaptı bugn.Erkekler hep mi aynı notu alır bir dersten kardeşim."Gırg".Ama gnlük 3.derste yaptı 6 derste okudu helal wlla adama bnde 57 almıışım önmde ki kız saolsun.İşişn garibi yanımdaki ile aynı kaıdı werdik bn 57 aldım o 41...yazık çocua wlla ya...

Help him gnlük!!

[Bu mesaj Sentinel tarafından 09 Aralık 2005 17:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük canım benim, ya bi sen varsın bi de bikaç dost valla. Şimdi bi kız var. Ben bu kızı o kadar çok seviyorum ki ya sorma yani hiç kimseyi bu kadar sevmedim ben. Ama teklif ettiğimde reddetti önce. biz onunla sürekli birlikteyiz yani bütün gün okulda 2 3 günde bir dışarda filan. sürekli seni seviyorum diyorum alengirli yollardan hissettiriyorum ama bi karşılık alamıyorum. çok çaresizim sürekli peşini bırakmakla bırakmamak arasında gidip geliyorum. ama bırakamıyorum çünkü onu çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok seviyoruuum!![signature][hline]Ayağa kalk, uyumak için
önümüzde sonsuzluk var..
---------------
Kim demiş haram nedir bilmez Hayyam?
Ben haramı helalı karıştırmam:
Seninle içilen şarap helaldir,
Sensiz içtiğimiz su bile haram
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk bugun matematikten 97 aldım keyfim yerinde ama burcu beni sewmior nieee ah gunluk ah ne zor gunler geçiorm bi bilsen allah sesimi duymaz arklarım halimden anlamaz annemler ewde yok ama en onemlisi ben burcuyu geri istiorm bana bonuscuum diyişi hala kulaklarımda çınlar neden mutlu deil benimle off saçlarımı kestirdim die oldu bunlar ben biliom :'([signature][hline]ben hiç mutlu olamıyacakmıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...