Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gothic

sunthewhich

Öne çıkan mesajlar

Him gothic rock değil de love metall oluyor tür olarak. Ve love metall ile gothic arasında pek bir bağ yok bence. Tavsiye konusuna gelince: Belki tam da gothic diyemeyebiliriz ama istisnalar dışında gothic öğelere daha çok yer veren ve süper bir grup olan My Dying Bride önerebilirim.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

hellhound haklı. sanırım yine kendisi bu hataya dikkat çekmişti. bir kere de ben açıklamalı şekilde dikkat çekeyim:

trash: çöp kutusu, çöplük, değersiz şey

thrash: dövmek, pestilini çıkarmak, dayaktan öldürmek v.s[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Love Metall iskoçya dan doğmuş bir müzik akımı. Öncü grubu olarak Him gösterilebilir. Okunuşu da bildiğin love işte... Müzik türü olarak death metall ezgilerine biraz daha aşk v.s sözleri ekliyip değişik bir ortam, bir hüzünlü güzellik yaratmak gibi birşey. Yani aslında varolmayan saçma sapan birşey... bir nevi glam metall... aman gereksiz saçma bi tarz işte.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Benim görüşüme göre gereksizdir çünkü çok sallama şarkı sözleri vardır. Tamamen aşk kuş romaztizm v.s ögelerine girelim sonra bizim akıllı genç kızlarımıza albüm satalım düşüncesiyle yazılmış sözlere benzemektedir. Neredeyse glamle aynıdır sırf glam olmasın diye fazladan bi iki solo eklenmiş bana göre GEREKSİZ bir müzik türüdür. Berk insanların düşüncelerine saygı göster, katılmayabilirsin ama yok efendim çokda tın yok şöyle yok böyle diyede eleştiremezssin. katılmıyorum deyip nedenlerini söylersin, çok daha güzel bir tartışma ortamı olur.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...