Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara Buluşması

mADmaXimus

Öne çıkan mesajlar

Yeni bir anakra buluşmasının vakti gelmedimi gerçi bone yok ama bu sefer arda bey ve aykanın katılımını bekliyorum ne zmaan yapalım ne yapalım fikirler gelmek isteyenler..[signature][hline]Lianna Human Paladin
Gloria Honorifice Pralium Facio Animus Gradior Quo Prodo, In Excelsis Precedo Bellator Decerte Adversa Incurro Invadoria Desideratus Fatum! Desideratus Bellum!
Sosyal ağlarda paylaş

opuahahshd temmuz dedi gizem bende bakıyorum bu hangi ayın şeysi die :P[signature][hline]Mu Online, Navy Field, RF Online, Space Cowboys, D&D Online, DaoC, Dark n Light, Dofus Online, Goonzu Online, Guild Wars, Silkroad Online, Ultima Online, WoW... Mmorpg portalı her türlü bilgiyi buradan alabilirsiniz ve yukardaki oyunların forumları bulunmaktadır.
www.mmoturk.com

Sosyal ağlarda paylaş

pauhahahah m illet temmuzda sanmış temmuz benim adım :D ne zman olursa olsun somestda en az bi kere buluşalım ama[signature][hline]Lianna Human Paladin
Gloria Honorifice Pralium Facio Animus Gradior Quo Prodo, In Excelsis Precedo Bellator Decerte Adversa Incurro Invadoria Desideratus Fatum! Desideratus Bellum!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben varım ne zaman olursa. Yannız 6 22 ocak arası olmasın lütfen[signature][hline]Ayağa kalk, uyumak için
önümüzde sonsuzluk var..
---------------
Kim demiş haram nedir bilmez Hayyam?
Ben haramı helalı karıştırmam:
Seninle içilen şarap helaldir,
Sensiz içtiğimiz su bile haram

[Bu mesaj fede tarafından 31 Aralık 2005 17:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
scarab, 31 Aralık 2005 01:25 tarihinde demiş ki:
8 ocaktan sonra olursa buyuk ihtimalle gelırım.

subat yazıcağıma ocak yazmısım
gelsın bitsin şu finaller artık
bitsin bu işkence
yok mu kurtarannnnnn
imddddaaaaaatttttttttttt
:-O :-? :-o :-?

[Bu mesaj scarab tarafından 31 Aralık 2005 19:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben gelasem zannımca ivy ve temmuz rahatsız olur o yüzden ben hiç yorum yapmıorum sadece içimden geldi yzdım belki birilerine bişey ifade eder die![signature][hline] komi ap komi ap komi ap itz de
*garbage sevenler derneği üyesi*
garbege ı kurtaralıım ben geldiimde çok zevkliydi bura bile monoton oluo nooluuurr!!!
Sosyal ağlarda paylaş

belki bende gelebilirim geliyim mi ?[signature][hline]Mu Online, Navy Field, RF Online, Space Cowboys, D&D Online, DaoC, Dark n Light, Dofus Online, Goonzu Online, Guild Wars, Silkroad Online, Ultima Online, WoW... Mmorpg portalı her türlü bilgiyi buradan alabilirsiniz ve yukardaki oyunların forumları bulunmaktadır.
www.mmoturk.com

Sosyal ağlarda paylaş

o güne uçak ayarlıyabilirsem gelicem buluşmaya =)[signature][hline]Mu Online, Navy Field, RF Online, Space Cowboys, D&D Online, DaoC, Dark n Light, Dofus Online, Goonzu Online, Guild Wars, Silkroad Online, Ultima Online, WoW... Mmorpg portalı her türlü bilgiyi buradan alabilirsiniz ve yukardaki oyunların forumları bulunmaktadır.
www.mmoturk.com

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...