Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kardeşimi kurtarın...

yagmur

Öne çıkan mesajlar

erkek kardeşim tam bir knight esiri olmuş durumda ne işe (lise son olduğu için stajı var)gidiyor nede okula gündüz 7 deye kadar uyuyor ve kalkıp hemen bilgisayarın başına geçiyor sabah 4-5 bilgisayarın başından anca kalkıyor oda annemin zoruyla.
ayrıca sınıfta da kaldı iştende atıldı sanırım.ne biçim oyunmuş bu ya bende oynuyorum ama bu kadar kaptırmak olmazki..
dışarı bile çıkmıyor 24 saat evde kurtaralım kardeşimi yardım pls.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yagmur, 05 Ocak 2006 14:09 tarihinde demiş ki:
erkek kardeşim tam bir knight esiri olmuş durumda ne işe (lise son olduğu için stajı var)gidiyor nede okula gündüz 7 deye kadar uyuyor ve kalkıp hemen bilgisayarın başına geçiyor sabah 4-5 bilgisayarın başından anca kalkıyor oda annemin zoruyla.
ayrıca sınıfta da kaldı iştende atıldı sanırım.ne biçim oyunmuş bu ya bende oynuyorum ama bu kadar kaptırmak olmazki..
dışarı bile çıkmıyor 24 saat evde kurtaralım kardeşimi yardım pls.

kardeşinin charıyla oyuna gir ban yedir :D en iyi çözüm bu[signature][hline]Knight OFFline artık :D
sieeeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yagmur, 05 Ocak 2006 14:09 tarihinde demiş ki:
dışarı bile çıkmıyor 24 saat evde kurtaralım kardeşimi yardım pls.

sendemi oynuyorsun
lvl kaç xDD
Sosyal ağlarda paylaş

alakası yok bnce doktor kurtaramz kardeşine ilerde onn içn ii olmayacağını filn söle olmadı bni anlat bak yada aware3 ü fen lisesi sonncularıyız şuan ikimzde yüksek puanlarla girdk ama şu an halimz epeii kötü buna bnzer şeyler anlat ( yaaaa şimdi anlatnca fark ettm biri beni kurtarsn:horace:)[signature][hline]nick/lwl/karakter/server/ırk
rodrigueztr/60/ezikmage/ares/human
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşini bu oyundan koparabilmen için onu oyuna bağlayan şeylerden uzaklaştırmalısın..

Örneğin charıyla ilgili değişimler yapmalısın..İnternet i kapatmak PC den parça sökmek çözüm olmayacaktır..Çözüm Sorunun içindedir Her zaman..Kardeşini oyuna bağlayan nedenlerden uzaklaştırmalısın buda oyundaki charından geçer...Kolay gelsin...

Ben bunları yazıyorum da niye kendime yapmıyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Önce doktoru dene, baktın olmuyor pc'yi sat. (Sen cafeden takılırsın), daha da olmazsa, dövün gitsin. Yatırın yere üzerinde tepinin. Yapın bişeyler.[signature][hline]Come let me love you, let me give my life to you, come love me again... You fill up my senses......
------------------------------
Server:Xigenon
Nation: Karus
Job: Elemantal Lord
Clan: HyM_xR (Birleştik ve efsane geri dönecek)
Lvl: 61
Np: şimdilik yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

kardesine bir kız arkadas ayarla yada guzel bir arkadas ortamına sok böyle oyunları oynayanların %80 iii yaa ilgisizlikten ya arkadassızlıktan yada sosyal aktifiteleri olmadından bagımlı olurlar en buyuk nedeni ise 1 kiz arkadastır benim eski sefkilim geri dondu ben oyunu bırakıp herşeyi satiyorum dusunun 7/24 oyunda olan biri isallah sizde kurtulursunuz KE off real hayat on[signature][hline]karakter: paper mage
level:63
ırk: org:)
np:168 k
Clan justice

KARAKTER SATILIKTIR ARTIK BIRAKIYORUM satin almak isteyen ler [email protected] sorabilir

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...