Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

peer guardian

wanderer

Öne çıkan mesajlar

p2p olayindan kotu etkilenen firmalar artik emule'a kazaa'ya falan fake serverlar/userlar yerlestiriyorlarmis. buradan cektigin zaman da isp ne falan bildirip gerekl islemi yapiyorlarmis.

tabii turkiyedeki bir adama su an bir sey yapmazlar sanirim ama, mesela amerikada universite baglantisindan film indiren bir adamin baglantisini kesmis universite bu sirketlerden gelen uyari sonucu. 3. kerede universiteden yolluyorlarmis falan.

buna karsi peer guardian diye bir program var. ama tam olarak ne yaptigini, nasil kullanildigini falan anlamadim. galiba bu ajan serverlarin iplerinin oldugu bir database i var ve bu serverlarla baglanti yapmani engelliyor. ama sadece programi acik mi tutucaz korunmak icin falan filan gibi bazi noktalari anlamadim.

programa suradan erisebilirsiniz: tıktık

anlayan olursa bana da anlatirsa sevinirim :)[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

Sosyal ağlarda paylaş

koysunlar fake koysunlar milyonlarca kazaa kullanıcısının paylaştıı milyonlarca dosya arasında çok etkiler kullanıcıları bu fakeler

salak bu adamlar anlayamadılar hala boşu boşuna p2p programlarıyla ve özellikle de kazaayla uğraştıklarını

bu peer guardian programını bilen warsa açıklamayı rica edelim[hline]-
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında arkadaşı universite'den kovamazlar.Bir davada ağzına sıçarlar firmanın.Çok iyi bir tazminat alıcağına iddia'ya bile girerim.Tabi downlaod ettiği şeyin hemen bir orjinalini bulması gerek:DDavadan önce.[hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına"

[Bu mesaj ssj4songoku tarafından 29 August 2003 22:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Amerika'da bu tür dosyaları indirmek hırsılıkla eşdeğer olarak gözüküyor ve hırsızlık da yüz kızartıcı bir suç. Yüz kızartıcı suç işlemiş kimse herhangi bir kamu kurulundan çıkartılabilir.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...