Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Player's book'u Nasıl bulacağım??

Elros

Öne çıkan mesajlar

Doğruyu söylemek gerekirse Antalya'da oturuyorum ve tek frp shop da yıllar önce kapandı internetten falan player's hand book bulabilir miyim nerden? Beni aydınlatın....[hline]Elros Lúinwë
Protector of Commanchero Enstitüsü
Quarter elf Quarter orc half human mage/barbarian Ama Full Türk
:D
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer dm'iniz varsa bende size katılabilirim songoku zar satan yer yok magic mağazası vardı fakat orası yıllar önce kapandı tanıdığın varsa başka şehirden getirt getirteceksen bana da haber ver :D[hline]Elros Lúinwë
Protector of Commanchero Enstitüsü
Quarter elf Quarter orc half human mage/barbarian Ama Full Türk
:D
Sosyal ağlarda paylaş

Vallahi Çanakkale'ye gelcek olursan seve seve gel aramıza ama burda bizim grup yok tek ben varım.Arkadaşlarla çanakkale'de okuduğumuzdan herkes ayrı bir yere gidiyor.Dahası birimiz istanbul'a gidiyor onun sorunu yok:DAma sömester tatili gibi geldiğimde elimde epey materyal ile gelcem o zaman bir grup kurarız.Antalya'da daha frpciler var birkaç tane daha.Ben oyun oynatırım.

Diycen birşey olursa icq:117039080[hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

[Bu mesaj ssj4songoku tarafından 28 August 2003 17:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...