Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sıradaki DL,FR vs. kitapları ve Yayınevleri?

Azure_Knight

Öne çıkan mesajlar

Ankira bundan sonraki seriyi Dhamon olarak acıkladı peki Arkabahce,İthaki ne yapıyor sıradaki seriler kitaplar neler,ne zaman yayınlanacak(FR ve diger seriler de soruma dahil)bilgisi olan yazarsa sevinirim okuyacak kitap yok cıkanların hepisini gelir gelmez alıyorum zaten acayip kitap okuyasım var su aralar...[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkabahçe War Of Souls (Dl)Çıkaracak da galiba Ankira ile anlaşmışlar Fifth Age kitaplarının yayınlanmasını bekliyor,sonra war of soulsa kavuşacaz tabii bu arada da boş durmuyor Fr çıkarıyor Arkabahçe.İthaki şu anda Amber yıllıkları ve Gediksavaşları Serisi ile meşgul galiba

Ayrıca http://www.ithaki.com.trbakabilirsin[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

anayurtu bitirdim.serinin diğer kitaplarını okuycam şimdi . ondan sonra ne okusam?[hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
shapshal, 29 August 2003 02:49 tarihinde demiş ki:
anayurtu bitirdim.serinin diğer kitaplarını okuycam şimdi . ondan sonra ne okusam?[hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D

olum kapısı[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...