Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yarın MARSI görücez!!!!

Sorj

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar ehe uzmanları dinlerseniz bu tür gökyüzü olaylarının depremle filan hiçbir ilgisi olmadığını öğrenirsiniz. hatta biri asarım keserim dedi diye tepki aldı ama bazı uzmanlar direkt cahiller böyle söyleyip ortaya atıyor diyor

sly-one demişsin ki güneş tutulmasında oluyor büyük depremler geçen sefer öle olmuştu bence birdahaki sefer de olacak. e eğer sadece türkiye açısından bakarsan haklısın ama güneş tutulamsı olmadığı zamanlarda yurt dışında büyük depremler olmadı mı?

yani gönlünüzü rahat tutun :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 27 August 2003 20:27 tarihinde demiş ki:
bi de o güneş tutulmaları sadece türkiyede görülmedi, diğer ülkelerde niye deprem olmadı ? bi de her güneş tutulması olduğunda deprem olmuyo, niye ? al işte çürüttüm :p[hline]Bonecrusher:
yoğurttan çıkmış ak çatal

çünkü güneş tutulmasının etkisiyle dahi kırılabilecek kadar stres binen tek fay türkiyede olandı.[hline]8-) Launvatar The Inconnu Reaver @ Alb/Excalibur | DAoC No matter what fancy words you use.. Or what titles.. Friendship.. Is The only truth..
Sosyal ağlarda paylaş

artık tozlanmış ve uzun zamandır boş duran teleskopumun çalışma zamanı![hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 27 August 2003 20:35 tarihinde demiş ki:
hehe
ben de bayıorumn ota boka deprem olcak diyolar tamam da
benim dediğim daha farklı bi olay 30 yılda bir güneş tutulması oluo her seferinde de deprem oluo ewet.[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben de...

işte uzmanlar da güneş tutulmasıyla o depremlerin alakasının olmadığını söylüyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

marsı görme şerefine erişebildim.bi ara göremiceğimi sanıyodum.çünkü pusulamda gösterilen doğu aptal bir bulut kütlesi tarafından kapanmıştı.

Fb sahilde son dakkikalarımı geçiriyim gideyim derken bi anda kırmızımsı kocaman bir ışık beliriverdi.Acaip heyecanladım.süper bir görüntüydü.hayatım boyunca unutmucam.sonra geldiği gibi bulutların arasına döndü.

herkez görmeli bence[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...