Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar açılmıyor

Fly

Öne çıkan mesajlar

Şimdi bilgisayar zırt pırt reset atıyordu kendine.. Kapatıp açmak yeterli oluyordu. Neyse safe mode, vs.. seçenekleri geldi yine. Ve aniden reset çektiyse şuna tıklayın dedi. Tıkladım ve açtığında 4 bit renk ve 800x600 çözünürlüğe düşmüştü. Oysa 32 bit ve 1200x800 (herneyse) cözünürlükteydi

Kart ile gelen driverı yükleyip restart yaptım, bir de safe mode denedim yine renkler batmışsa diye, yok düzelmişti renkler. Çözünürlük de safe modun kendi çözünürlüğüydü. Direk windowsa girmeye çalışınca yüklüyor ve bir süre sonra jet gibi gelip giden bir mavi ekran çıkıyordu. Yine safe mode mu vs.. Mecburen yine batmış rengi seçtim.. Ne yapılabilir ?[hline] Dekea, Muhattap of Comanchero ensitisü
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yok NuKe çok daha kesin ve gerçekci bir çözüm sunmuş. Ne öyle yakışır mı Türk evladına driver filan uğraşmak. Allah Allah nidalarıyla dalıp formatlayacan makinayı bak daha bişey çıkıyo mu ?

Tamamen espiri amaçlıydı, sen yine uğraş tabi ki driverlar la :)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

XP nin açılırken kullandığı dosyalardan biri bozulmuştur o zaman.
Her seferinde report çıkartmaması lazm.

Şimdi yanlış algılanan bişi var. Msblast worm'u windows'un RPC servisinin bir açığından yararlanıyordu. MS bu açığı gidermek için yama çıkardı. Blast'ı önlemek için deil. MsBlast'ı silmez o patch. Blast gene bulunabilir sistemde ama o açığı kullanamaz patch varsa.

Ayrıca o RPC açığı için bilgisayarda worm, backdoor yada virüste olmasına gerek yok. Internetten saldıran biri o açıktan yararlanabilir(patch yoksa).[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...