Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[DragonCourt] Mandrake dağıtıyorum...

karpuz

Öne çıkan mesajlar

Bak qwerty daha yeni başlamışsın 1 veya 2 gün olmuş bence hiç yardım almadan oyna... benden tavsiye... Gerçekten güzel oyunun içine edersin tek kelimeyle... sana bi şans daha veriyorum ister alırsın 25.000 drake ister kendi kendine oynarsın...
Sosyal ağlarda paylaş

Hımm bana bir şey gelmedi gerçi ilk mektup alışım olacak ama posta kutuma gidip takemail demem gerekiyor değilmi ? o düğme çalışmıyorda bu esnada Mazhara gönderdiğinden eminsin değil mi Karğuz ? kusura bakma senide meşgul ediyoruz ama ...

[Bu mesaj Kobaner tarafından 12 Ocak 2003 23:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

selam millet ben yeni bashladım dcourta [isteyen karakterime baksın aynı isimle] ve bulduum mandrakeleri paso satıom para var yeterince [50k fln] ama gene de satıorm biriktirsem cidden bayar heralde bir de oyunun sonu görmek gibi bir amacım da yok zamanı gelince olur die dushunuorm.... isteyen alsın oynasın tabi de yuh be 25.000 mandrake root ne demek.. cidden cok bayar[hline]Tek bir ihtimal war
Metafiziksel ihtimal!
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca bu sadece guildmaster bir char olduğu için (Lord Sith) istemistim mandrakeyi, benim mandrakesiz oynadığım Sith adında normal bir charım var bilgin olsun diye söylüyorum... (Simdiye kadar kimse bisey yollamasın tek başıma takılayım diye adını yazmamıştım yani yollamayın Sith e bisey bazen görünce burda yolluyorlar da...)[hline]www.thelastmage.com
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...